Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Tobi

Propozycja DD

Recommended Posts

Witam, pisałem z kilkunastoma osobami na steam. Chcę wam przedstawić pierwsze zmiany które wprowadzamy na Only DD2. Oraz propozycję zmian jakie jeszcze chcemy wprowadzić. Proszę aby każdy wypowiedział się szczerze co o nich myśli, chcę opinie zarówno pozytywne jak i negatywne. 

Zmiany które zostały wprowadzone:

- Serwerem wraz z @Ewa;*<3 zajmą się @Lefcik oraz @SavQa
- Ilość slotów została zmniejszona na 24 ( dla VIP przewidziane są sloty dodatkowe od 25 do 32).
- Dla graczy STEAM został wprowadzony na okres próbny darmowy VIP ( Chcemy sprawdzić czy przyniesie to dodatkowych graczy) 

Zmiany które chcemy jeszcze wprowadzić: 

- zmienic HP VIP na maksymalnie 100HP zamiast 120HP.
- dodać anyflesha dla swojego teamu tak aby nie oślepiali swoich. 

!!! Proszę o wypowiedzenie się co myślicie o tych zmianach, z góry dziękuję za zaangażowanie. ; )  !!!

Co do vipa za steam jestem neutralny lecze jeżeli przyniesie to nowych graczy jestem jak najbardziej za 

co do maksymalnego HP jestem przeciwny aby całkiem zmniejszyć  myślę że 110 byłoby odpowiednie 
 za antyfleshem jestem od dawna więc jak najbardziej TAAAAAAAAAAK

12 minut temu, EL_Chappo napisał:

1. Co do vipa za steam jestem neutralny lecze jeżeli przyniesie to nowych graczy jestem jak najbardziej za 

co do maksymalnego HP jestem przeciwny aby całkiem zmniejszyć  myślę że 110 byłoby odpowiednie 

Ad.1. Vip jest na okres próbny zobaczymy jakie to przyniesie rezultaty

Ad.2. Myślę, że 100hp to będzie max. Trochę to rozwinę gdyby ktoś miał jakieś wątpliwości. Więc tak max hp będzie 100, vip będzie dawał standardowo za zabójstwo 10 albo 15, czyli masz 100hp zabijesz kogoś dalej masz 100hp, natomiast masz 95hp zabijesz kogoś będziesz miał 100hp.  Jest to Klasyczny ale trochę ulepszony only dd2. 

Dobrze jest, podoba mi się, hp na 100 lux pomysł nie byłoby już bólu dupki ze strony graczy. No antyflesh też elegancka inicjatywa nie powiem złego słowa na ten temat. Ciekawe jak z tymi vipami będzie ogółem, no ale jak napisane wyżej próbny także luz obadać można a nawet trzeba. Opiekuni nowi doszli, ja ich obadam jak się będą sprawować, jak źle to zaraz guma i ciasne drzwi 🤣. Slocików też dobrze jest, już tyle osób nie gra co kiedyś, ale miejsca przewidziane są także luz. 

3 godziny temu, Lefcik napisał:

Ad.1. Vip jest na okres próbny zobaczymy jakie to przyniesie rezultaty

Ad.2. Myślę, że 100hp to będzie max. Trochę to rozwinę gdyby ktoś miał jakieś wątpliwości. Więc tak max hp będzie 100, vip będzie dawał standardowo za zabójstwo 10 albo 15, czyli masz 100hp zabijesz kogoś dalej masz 100hp, natomiast masz 95hp zabijesz kogoś będziesz miał 100hp.  Jest to Klasyczny ale trochę ulepszony only dd2. 

Jak może być klasyczny, jak ma być antyflash.... 

To ja jestem w takim razie, aby było FF/ON. Chcesz grać klasyk to zagrajmy. Co do vipa znacie moje zdanie, bo już setki razy mówiłem, że to gówno mieć ponad 100 HP ( awka 104 HP i typ cie zabija z Glocka.....) 

A z resztą róbcie co chce cię z tym serverem jakoś straciłem zapał do niego. 

Dodajmy

X3 skok dla vipa

300 armoru 

130 HP 

Antyflash ( mistrz...) 

Jak byłem żeby skasować HP to zostałem zjechany, jak byłem za skasowaniem przenikania po za respem również. Więc, dla mnie to obojętne i mam wyjebane już kurwa co będzie tam dodane/usunięte. 

Za przekleństwa nie przepraszam, bo to nie biblioteka. 

Teraz, hyt8 napisał:

Jak może być klasyczny, jak ma być antyflash.... 

To ja jestem w takim razie, aby było FF/ON. Chcesz grać klasyk to zagrajmy. Co do vipa znacie moje zdanie, bo już setki razy mówiłem, że to gówno mieć ponad 100 HP ( awka 104 HP i typ cie zabija z Glocka.....) 

A z resztą róbcie co chce cię z tym serverem jakoś straciłem zapał do niego. 

Dodajmy

X3 skok dla vipa

300 armoru 

130 HP 

Antyflash ( mistrz...) 

Jak byłem żeby skasować HP to zostałem zjechany, jak byłem za skasowaniem przenikania po za respem również. Więc, dla mnie to obojętne i mam wyjebane już kurwa co będzie tam dodane/usunięte. 

Za przekleństwa nie przepraszam, bo to nie biblioteka. 

Bez urazy ale to po co dalej przebywasz na naszym forum skoro masz już "wyjebane" ? 
Rano sam dajesz propozycję na chatboxie i wymagasz od nas działania a teraz mówisz, że jest Ci to obojętne?

Wyjaśnij mi to bo nie rozumiem. Jaki jest w takim razie Twój cel? Chcesz tylko siać ferment i niezgodę? 

Teraz, Tobi napisał:

Bez urazy ale to po co dalej przebywasz na naszym forum skoro masz już "wyjebane" ? 
Rano sam dajesz propozycję na chatboxie i wymagasz od nas działania a teraz mówisz, że jest Ci to obojętne?

Wyjaśnij mi to bo nie rozumiem. Jaki jest w takim razie Twój cel? Chcesz tylko siać ferment i niezgodę? 

Brawo Szerlocku 👌🍻

BRAWO K*RWA!!!! 

Z ANTYFLESHEM BYLY PROPOZYCJE JUZ DAWNO ALE MIŁO ŻE W KOŃCU CHCECIE WPROWADZIC

Iz mieszkamy W państwie cebulakow to free VIP dla steam jak najbardziej (no bo kurła po co pieniążki wydawać na jakiegoś vipa jak tak drogo 11 zł jakoś? Przecie to paczka fajek czy 4 pak piwka) 

Z tym hp vipa neutral: zdarza się że osoby bez Vipa płaczą że ktoś ma vipa ale jednak dobrze żeby ten VIP czymś się wyróżniał nie tylko menu broni ;<

5 minut temu, hyt8 napisał:

Brawo Szerlocku 👌🍻

Ja rozumiem złość i frustrację ale zauważ, że naprawdę się staramy i podjęliśmy radykalne kroki żeby naprawić ten serwer. Aktualnie masz 23:30 i 15 osób na serwerze, wydaje mi się, że jest to już jakiś postęp.
Jeżeli chodzi o antyflesha to jest to prośba graczy, nie wprowadzamy go od razu, chcemy poznać zdanie jak największej liczby graczy.  

Powtórzę tylko to co napisałem w innym temacie. 

Nie oczekuje od nikogo, że będzie chciał dalej w tym uczestniczyć dlatego jeżeli ktoś chce zrezygnować lub uważa, że dalsza gra na serwerze jest bez sensu proszę o zrobienie tego teraz. Od innych którzy zostaną będę jednak wymagać w miarę możliwości zaangażowania. Jeżeli zależy wam na społeczności którą tworzymy zróbmy coś wspólnie aby odbudować to co było, pamiętajcie, że serwer to tak naprawdę gracze. Serwer to społeczność, która tworzy na nim atmosferę a od tej atmosfery bardzo dużo zależy. Jeżeli jest przyjazna i pozytywna gracze sami przybędą, jeżeli będzie toksyczna tak jak do tej pory to sami wiecie jak to się skończy. Chciałbym aby każdy poczuł, że ma udział w tym co tworzymy, każdy z was dodaje cegiełkę do tego muru, pamiętajcie ; )

5 godzin temu, Tobi napisał:

Witam, pisałem z kilkunastoma osobami na steam. Chcę wam przedstawić pierwsze zmiany które wprowadzamy na Only DD2. Oraz propozycję zmian jakie jeszcze chcemy wprowadzić. Proszę aby każdy wypowiedział się szczerze co o nich myśli, chcę opinie zarówno pozytywne jak i negatywne. 

Zmiany które zostały wprowadzone:

- Serwerem wraz z @Ewa;*<3 zajmą się @Lefcik oraz @SavQa
- Ilość slotów została zmniejszona na 24 ( dla VIP przewidziane są sloty dodatkowe od 25 do 32).
- Dla graczy STEAM został wprowadzony na okres próbny darmowy VIP ( Chcemy sprawdzić czy przyniesie to dodatkowych graczy) 

Zmiany które chcemy jeszcze wprowadzić: 

- zmienic HP VIP na maksymalnie 100HP zamiast 120HP.
- dodać anyflesha dla swojego teamu tak aby nie oślepiali swoich. 

!!! Proszę o wypowiedzenie się co myślicie o tych zmianach, z góry dziękuję za zaangażowanie. ; )  !!!

Graty dla nowych H@.

Co do zmian, w końcu ktoś otworzył oczy i zobaczył, że fundament tej sieci (czyli serwer odd2) się sypie. 

Ludzi coraz mniej, kłótni coraz więcej. 

Skoro vip ma być darmowy, to nie musi mieć 180hp, wystarczy te 100.

Antyflesh zawsze spoko, grałem  na wielu "klasycznych" odd2 i wszędzie  był antyflesh. 

Wiec zmiany jak najbardziej na tak. 

Zawsze znajda się tacy którym coś będzie nie pasować, a to że @hyt8 ma problem z serwerem i z ludźmi to już nie nasza wina. I jak już coś zaczynasz pisać to cytuj całość i odnoś się do całości. Napisałem klasyczny ale trochę ulepszony. Po prostu jesteś zawistny, ze wcześniej ktoś Cię nie wysłuchał 😳

@Kurła MichalAkaPsychopata VIP będzie się wyróżniał napisałem to wyżej, będzie dostawał dodatkowe hp, granaty, tylko jego max hp będzie 100. 

@Ogar.! staramy się by kłótni było jak najmniej, ale wiadome nie każdemu człowiek dogodzi i komuś coś będzie nie pasować. 

Reasumując chcemy poznać zdanie każdego ale nie potrzebujemy tutaj ludzi którzy będą tylko narzekać, komuś coś nie pasuje zapraszam dział Pożegnaj się.  

Pozdrawiam Lefcik

Posted (edited)

Serce sie raduje, gdy widze takie zaangazowane ze strony sporej ilosci ludzi. Widac komu tak  naprawde zalezy na tym serwerze. 

Troche pogralem wczoraj wieczorem po tych zmianach i moje pierwsze spostrzezenia są takie:

- darmowy VIP dla steam  - do usuniecia,  dlaczego?

W porownaniu do kilku innych serwerow mozemy sie pochwalic dosc duza iloscia graczy na tej platformie.  Wiec mam watpliwosci czy to tak wyraznie podniesie ilosc graczy.  Z drugiej strony moze to obnizyc ilosc non steamow.   Zazwyczaj gracze bez steam nie są jakos bardzo skillowi i widzac,  ze kazdy steam ma VIPa tylko bedziemy mu odbierac checi do gry przez to ze juz na starcie jest na gorszej pozycji.   Zdecydowanie bardziej podobala mi sie opcja, ze bodajze od 22:00 kazdy dostawal VIPa, przynamniej teorerycznie kazdy ma rowne szanse.  A steamow uhonorowalbym darmowym slotem,  ale wiem ze to juz nie przeszlo jak proponowalem coś takiego jeszcze w ubieglym roku. 

- obnizyc HP vip - na nie. VIP to ma byc VIP. Osobiscie zostawilbym tak jak jest. 

- antyflash  - na nie. Zwiazalem sie z tym serwerem ze wzgledu na to, ze ilosc pluginow ma ograniczoną do minimum.  Fajnie jakby tak pozostalo.  Przez tego anty flesza rozgrywka ulegnie zmianie.  Bedzie bardzo trudno powtrzymac Terro a nawet CT wchodzacych na pałe. 

Co bym jeszcze dodal a czego nie widze w propozycjach?

- wylaczyc komende /me gdy zyjemy. 

jest to dosc duze ulatwienie. Na przyklad   Rzucimy HE w trupa lub anarchie i widzimy ilu graczy tam siedzi I takie rozne sytacje. Po smierci, jezeli  kogos to interesuje,  to moze sobie sprawdzic ale gdy zyjemy raczej wolalbym zeby tego nie bylo. 

To jest tylko moje stanowisko.  A i tak wszystkim sie nie dogodzi. Musimy isc na kompromisy. 

Zeby do czegos dojsc apeluje o merytoryczna dyskusje.  Prześciganie sie w przeklenstwach nic nie da.

Edited by husarz

naprawić/poprawić SKLEP (dodac info o płatnościach vip, rezerwacja nick itp., sposób przelewu nie tylko drętwy sms i inne ku temu potrzebne informacje, jak wsparcie dotacją sieć)... nic tam nie ma tylko ERROR i brak info o płatnościach tylko jakieś linki podajecie do tematów na forach, które trudno odnaleźć.... a potem przepadają w otchłani czasu i spamu treści :P

poza tym reszta to kwestia "zboczenia" subiektywnych odczuć względem pragnień/celów (w tym przypadku w grze) - "czemu tu kur.. jestem i co tu robię, chce osiągnąć"

jedynie aby wymuszało u każdego raty jednakowo (ex interp, rate, cl_ ...) lub inne zabiegi które oddadzą autentyczność zdarzeń fizycznych w grze a nie ciągłe teksty/sytuacje typu : bezgłowie, nie masz ciała, przesunięcie modeli itp. itd.

to tyle :P :P :P :P :P 

Dobry pomysł z tym antyfleszem bo to notoryczne jest czasem z własnej winy a czasem nie.

Darmowy vip dobra opcja by zachęcić i mam nadzieje, że się sprawdzi :)

1 godzinę temu, paszolwon napisał:

popsute te flesze//
pomijając że czasem same znikają,  to często leci daleko za plecy i biało na 30 sekund 

Hm na BF jest dokładnie ten sam plugin i działa bez zarzutów, ja też grając na serwerze nic nie zauważyłem. Możesz sprecyzować o co dokładnie Ci chodzi? Bo trochę nie rozumiem xD 

Teraz, Tobi napisał:

Hm na BF jest dokładnie ten sam plugin i działa bez zarzutów, ja też grając na serwerze nic nie zauważyłem. Możesz sprecyzować o co dokładnie Ci chodzi? Bo trochę nie rozumiem xD 

to sie chyba buguje na tej zasadzie że jak dostaniemy fb od przeciwnika, a potem osoba z naszej drużyny rzuci flesza to od razu znika //ale nie jestem pewien 
na pewno pare razy mi sie zdarzyło tak, że przykładowo sekunde po fb znikał nie stopniowo a od razu na normalny ekran

a z tym fb za plecy to nie wiem// też kilka razy sie zdarzyło że wyprzedziłem go calkowicie i biało przez pół 40 sekund 

jak mi sie uda przechwytywanie odpalić to może nagram jak to wyglada 

3 minuty temu, paszolwon napisał:

to sie chyba buguje na tej zasadzie że jak dostaniemy fb od przeciwnika, a potem osoba z naszej drużyny rzuci flesza to od razu znika //ale nie jestem pewien 
na pewno pare razy mi sie zdarzyło tak, że przykładowo sekunde po fb znikał nie stopniowo a od razu na normalny ekran

a z tym fb za plecy to nie wiem// też kilka razy sie zdarzyło że wyprzedziłem go calkowicie i biało przez pół 40 sekund 

jak mi sie uda przechwytywanie odpalić to może nagram jak to wyglada 

NA bfie jest tak jak napisałeś jeżeli dostaniesz flesza od przeciwnika a ktoś z twojej drużyny rzuci następnego to tamten znika :D czyli przestajesz być oślepiony. Co do drugiej anomalii to tego nie doświadczyłem. 

2 minuty temu, Nie Uraj Kolo napisał:

NA bfie jest tak jak napisałeś jeżeli dostaniesz flesza od przeciwnika a ktoś z twojej drużyny rzuci następnego to tamten znika :D czyli przestajesz być oślepiony. Co do drugiej anomalii to tego nie doświadczyłem. 

Na większości serwerów z tym pluginem jest to samo.