Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
vego21

Od Przedszkola Do Opola #3

Recommended Posts

Banner.png.4cf3184fc53e9467b63afc8ed0e3c58f.png.8702f97ad6f807adeaefbaf31f3c38d5.png.545b3cacbefaaefbaccddae749e2cec8.png

W dobie pandemii panującej na całym świecie, korona świrus paraliżuje wszystko włącznie z naszym codziennym życiem i dopóki to świństwo nie ulegnie, dopóty musimy się przystosować. No niestety redakcja zamknięta, pracujemy zdalnie w domach, a wielce tego żałuję. Wiecie czemu? Hmm spędził bym dwutygodniową kwarantannę wspólnie z @Ewa;*<3 co mogło by być dość interesujące... No może Krzyś nie byłby zbytnio z tego powodu zadowolony... Spokojnie stary, dałbym Ci z nią czasem pogadać na tsie :D 

Wracając do Ewy, nie wiem czy tak wyczekiwany wywiad pisząc to już pojawił się na łamach Opola (z różnych względów nieco się przeciągnął i to nie moja wina!). Jeśli nie to zapraszam do czytania, jeśli nie to już się nigdy nie pojawi ;) 

Ogólnie me wypociny jakoś się przyjęły i czytacie je pewnie z litości, więc zaczynamy

Hiszpanka....

images.jpg.2bc2db4f8c1176f542662438de79e5e2.jpg

Tego typka na fotce chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Taka tam stara upalona menda, mieniąca się jakimś zrytym imieniem Sławek. 

Gracz z niego żaden. Tylko rasz długa, rasz be, rasz długa, rasz b i tak do usranej śmierci... Rzygać się chce, ale w sumie za ten styl gry go kochamy, jakież to jatki się nie dzieją na serwie z jego udziałem! W sumie to nadal tkwi w nim dziecko, gdy jest stała dobrze się znana ekipa, Hiszpan jest po prostu w siódmym niebie znakomicie się bawiąc tymi karabinami. 

Dzięki niemu między innymi nasz kochany BF2 wrócił do łask. Brawo! Adminem może przeciętnym nie jest, ale chyba daje redę (żartuję mordo). Wywiązuje się należycie ze swych obowiązków zamknięty w czeluściach swoich blancików... Pieprzony abstynent!

Taki trochę alvaro z niego. Znamy się mnóstwo czasu i zawsze kochający i szanujący płeć piękną, to się ceni. Ale kiedy potrzeba potrafi przywalić prosto z mostu i wyrazić swą opinię, która nie zawsze wszystkim się spodoba. I Git.  

Pisząc z osobnikiem na steam można dostać palpitacji mózgu dochodząc czasami o co mu w danej chwili chodzi, no ale to jest do przeżycia, za to znacznie lepiej wychodzi mu gadka, bo gadane ma że hoho. Nie jedna laseczka się nacięła na jego teksty :D

Dobra podsumowując, bo przecież Przedszkole samym Hiszpanem żyć nie może, mamy w swoich szeregach spoko ziomeczka, który mam nadzieję jeszcze długo z nami będzie.

Pozdro Sławek

Update ze sweet fociami :D :

Snapchat-1110588041.jpgSnapchat-1783489960.jpg

Mufik numeru....

16593453_418278038509608_1373688907_o.thumb.jpg.302c148d45f49d4b8a2de5139581662f.jpg.c6479e286a52c4e228603feab3c1ba62.jpg

Któż to jest???????

Teksty czatboxa.....

image.png.eca6a3ee816f6662012c75fc3c4a6835.png

image.png.c4e52debb226ab279f61326f8f5f6d52.png

image.png.23413483de701350f4121c43109f2577.png

cd

image.png.dca6330ef2c17410d1711b111050618e.png

Ogólnie mieliście mi kopiować jakieś fajne teksty, więc proszę jeszcze raz Was, róbcie to :)

Ogłoszenia parafialne....

Zapomniałbym że dziś na tsie o godzinie 21.00 odbędzie się biba z okazji dwudziestych pierwszych urodzin (tak oczko) naszej sympatycznej koleżanki @claudia.. Także pijemy do upadłego, śpiewamy, gadamy pierdoły i się ogólnie bawimy na całego za tą śliczną niewiastę :) Także 100 lat Klauduś!

Edit!!!! Kurwa Dwudzieste drugie urodziny! Przepraszam, ale utkwiła mi wczorajsza data w głowie jakoś, mimo wszystko i tak Wszystkiego Najlepszego i wbijajcie na tska dziś!

A wracając do tsa, to wczoraj dziewczyny za późno się zorientowały, iż się od mutowałem i dobre dwadzieścia minut słuchałem wykład drogich pań (w szczególności jednej :D) na temat smaku nasienia. Tak męskiego nasienia :haha: Z tego co wydedukowałem to Panowie musicie dbać o zdrową i bogatą dietę, mało pić i o lodzika prosić z marszu nie musicie :D

The End...

Dobra kończę na dziś, jeszcze ma przełożona powie, że za dużo piszę, a Kysy nie będzie mógł wyzywać od ściemniaczy. Także drogie pierożki siedźcie w domach jak możecie. Poradzimy sobie wszyscy wspólnie z wirusem grając i rozmawiając na tsie. Miłego i do zobaczenia ;)

12 minut temu, Sid Vicious napisał:

Dobra robota Michał... Mogłeś poprosić o fotkę dał bym lepszą 👍

To daj dorzucimy niżej :D