Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
DreDziaa

Informacja o modernizacji !

Recommended Posts

Z przyjemnością informuję, iż w ostatnich dniach nasz serwer TeamSpeak 3 przeszedł kilka modyfikacji. Zostały naprawione błędy, zmieniono rangi oraz uprawnienia. Dodano kilka udogodnień. Dla wszystkich zainteresowanych zamieszczam informacje i objaśnienie rang, uprawnień itp.
 

Krótki spis dodatków i zmian:

 • Poprawiliśmy ustawienia, pozwolenia rang administracyjnych oraz zostały dodane rangi W i S.
 • Dodaliśmy rangi informujące użytkowników "kto jest kim" w Administracji CsOpole.
 • Wprowadziliśmy samodzielną rejestrację, od teraz każdy użytkownik może sam nadać sobie rangę kobieta/mężczyzna, może też samodzielnie nadać sobie rangi rozrywkowe oraz te, które są związane z różnymi grami.
 • Dodaliśmy Strefę Muzyczną, która posiada trzy MusicBot'y do dyspozycji użytkowników, w tym znajduje się MusicBot grający całodobowo Disco Polo. Warunkiem korzystania z botów muzycznych jest posiadanie rangi "Pilot do MusicBot'ów" - więcej informacji niżej.
 • Na potrzeby mix'ów powstał specjalny kanał Mix'owy, który posiada dwa kanały podrzędne Drużyna 1 i 2.
 • Poprawiliśmy rangi (blokady), które uniemożliwiają opcje "zaczep klienta", wyślij wiadomość prywatną oraz blokadę używania mikrofonu.
   

Administracja Serwera TS3

 AdministracjaTS3.png.5c7bd0ac1cd0865da9372d1c57a0acbb.png

 • Q      Query - Opiekun i administrator serwera, zajmuję się technicznymi sprawami serwera, ma pełne uprawnienia (ustawia pozwolenia, nadaje rangi, edytuje serwer).
 • W    Właściciel - Osoba uprawniona do nadawania rang R, S, Z i blokad, może resetować serwer, tworzyć i edytować kanały, wyrzucać oraz banować.
 • R      Root - Osoba uprawniona do nadawania rang S, Z i blokad, może wchodzić na wszystkie kanały, tworzyć i edytować kanały, wyrzucać oraz banować.
 • S      SuperVip - Osoba uprawniona do wchodzenia na wszystkie kanały (oprócz tych z hasłem), może przerzucać i wyrzucać z kanału użytkowników oraz Z, S, R. 
 • Z      Zaufany - Osoba uprawniona do wchodzenia na wszystkie kanały (oprócz tych z hasłem).

   

Nasza Administracja CsOpole, a dokładnie osoby, które korzystają z TS3 posiadają ragi opisowe. Jest to przede wszystkim przydatna informacja dla użytkowników.

 
1691563716_AdministracjaCsOpole.png.f2a9289aef3159e97846fb013b7535c7.png 

 

Została dodana strefa kanałów muzycznych, która jest dostępna dla wszystkich użytkowników. 

2000546555_Strefamuzyczna.png.99474a11c209a72ad50a7c3d66d8274c.png

 • Znajduje się tam kanał Muzyczny Disco Polo, na którym gra cały czas radio Disco Polo. Kanał ten posiada też możliwość włączenia własnych piosenek za pomocą komend. Po wysłuchaniu podanych piosenek MusicBot wraca do radia Disco Polo. (informacja znajduje się w opisie kanału)
 • Znajdują się tam też dwa kanały Muzyczne wolne, na których można załączyć MusicBot'a używając komend. (informacja znajduje się w opisie kanału)

2101800542_komendydomusicbotow.png.bb12f9ababeb61cd75552f3ee25600da.png

Uwaga! Aby sterować MusicBot'em trzeba posiadać rangę "Pilot do MusicBotów". 
Rangę może nadać osoba z uprawnieniem Q, W oraz R, wystarczy napisać.

693291310_BotMuzycznyTS3.png.19c6fd6cf5c6dff5e76d600a5fa72b8b.png

 

Nasz serwer posiada blokady, dzięki którym można zablokować opcje "zaczep klienta" oraz wiadomości prywatne. Można nadać też blokadę, która uniemożliwia używanie mikrofonu.

ograniczenia.png.14a66b8bec559a63e4a3625e66b247db.png

Osoba, która posiada rangę "NO POKE!" oraz "NO SPAM!" nie otrzyma zaczepki i wiadomości prywatnej. W przypadku osoby, która posiada rangę "NIE GADAJ!" nie może używać mikrofonu. Rangi z blokadami może nadać osoba z uprawnieniem Q, W oraz R.

 

Dziękuję za uwagę i życzę przyjemnego użytkowania naszego serwera TeamSpeak 3.

Pozdrawiam @DreDziaa

^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
 • Create New...