Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Guest

jak dla mnie...., plus kilka aim map. Moim zdaniem jest ich za malo.. proponuje (jedna na wszystkie bronie, jedna only deagle, jedna awp, jedna only usp,) sa to mapki dzieki ktorym rowniez gracze pocwicza

zdecydowanie za duzo slotow jak na TP-ka.

muzyka.... nieee. to ma byc TP a nie FFA

By Kamilek^^,

sloty zmniejszone kilka małych map dodane

Posted (edited)
36 minut temu, Niunia napisał:

jak dla mnie...., plus kilka aim map. Moim zdaniem jest ich za malo

Popieram to co Niunia napisała. Proszę więc o dodanie jakiejś mapy AIM do opcji "mala mapa". Zamienić np. za dd2_long lub cs_wiocha.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

11 godzin temu, _2K10_ # [t] napisał:

Ja myślę że chociaż jakaś muzyczka by się przydała. 

Na TP raczej muzyki nie powinno być, tylko powiedziana taktyka na początku rundy przez prowadzącego.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uważam, że ban na minutę za "Max Team Kill Warning 3/3" to za krótko. Przecież zawsze nie ma admina na serwerze i wtedy takie trolle mogą odczekać minutę , po czym nadal pastwić się nad innymi :P.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Proponuję by na serwerze było 21 slotów, czyli 10vs10 + HLTV, wtedy będzie w miarę grywalnie.

Na koniec proponuję edycję w regulaminie serwera TP, bo niektórzy mogą mieć problem ze zrozumieniem: "9. Mikrofon od 16 + lub po mutacji głosu. / można dawać info ! "

edycja na:

"9. Mikrofon od 16 + lub po mutacji głosu (nie obowiązuje dla dawania info) "

Edited by visi0nEer
By Kamilek^^,

DODANY BAN NA 2 MINUTY REGULAMIN ZMIENIONY

10 godzin temu, visi0nEer napisał:

Proponuję by na serwerze było 21 slotów, czyli 10vs10 + HLTV, wtedy będzie w miarę grywalne.

Uznajmy, ze TP CSOpola będzie jedyny w swoim rodzaju 😜 bardzo ciężko będzie wybić 21-slotowy serwer w rankingu GT, gdzie inne serwery mają 32 sloty. Jak widać ludzie grają, serwer jest często pełny, będzie można pomyśleć gdy stawki na CSSetti będą niższe, lub gdy w ogóle reklamy nie będzie, wtedy się zobaczy jak to będzie i administracja będzie mogła podejmować odpowiednie kroki. Takie jest moje zdanie :D

1. Przenikanie na początku rundy jak da rade bo ciasno, blokują i nożem łatwo dostać po żebrach od wściekłych bachorów :D 

2. Ban za TK z automatu na 1minute to trochę za mało :) 

3. cs_assault jak dla mnie tutaj nie pasuje jeśli z tego rodzaju mapa to tylko cs_italy na taki serwer, ocenisz sam... +de_dust zwykły to porażka te strefy raszu są tak ustawione że TT przez te 30 sekund to sobie możne na respie jedynie posiedzieć  co innego gdyby trup był zamknięty. Nawet przy dobrym teamie TT ma tam piekło   . 

4. Kilka starych dobrych map brakuje, takich bez zbędnego zwiedzania :D 1. de_hell 2. de_cpl_mili 3. de_kabul

By Kamilek^^,

1 zbędne będziemy prowadzić do tego aby na serwerze grały ogarnięte osoby 2 zmienione 3 cs italy jest dust usuniety 4 mapy extra dodane

• Ilosc slotow jest za duza. Wprowadzilbym max 21  jak za malo to max 25 ( po 10/12 w team i 1 slot na hltv) bo jest za duzy mlyn
  • Blokada graczy nie po 3ch a po 2ch tk powinna byc na okres minimum 10 min
  • dodanie przenikania z mozliwoscia blokady gdy ktos kuca by sie podsadzic gdzies 
  • usuniecie calkowicie stref rashu ( nie maja one sensu )
  • poprawic wymuszanie niektorych ustawien :P
  • zmiana freeze time na 3 s 
  • Wprowadzenie mojego nowego AntiCheata :D ( tak mam aktualizacje do obecnego)

Wszystko da sie zrobic jezeli bedziesz mial z czyms problem daj mi dostep zrobie to bez problemu
By Kamilek^^,

Priv :) Proszę się Odezwij jak będziesz :potrzebuje cie

Zgadzam sie ze wszystkim co napisales angel oprocz freezetime i przenikania tego bym nie ruszal ewentualnie jesli da sie to zrobic to na mapach typu poolday i jak beda w koncu dodane typu fy snow czy aimy na mniejsza ilosc osob to dla tych map z osobna bym ustawil freezetime 0

By . 死 ん だ 天 使 .,

Da sie to zrobic bez problemu :) to jest moment by to zrobic

Według mnie kara za TK powinna trwać więcej niż 2 minuty, jest pełno nowych graczy którzy uprzykrzają grę zabójstwami swoich bądź obijaniem ich do zera.

Posted (edited)

Jak dla mnie TP wyróżnia się od innych serwerów właśnie strefa raszu, bardzo fajnie że jest ona na serwerze, blokuje raszujących CT, a 30 sekund to nie problem by poczekać i dopiero wtedy zacząć raszować ^^

Edited by Chrupek

Myślę, że dodanie kilku większych map by się przydało. 

https://maps.cs-bg.info/maps/cs/951/ de_verso

https://maps.cs-bg.info/maps/cs/234/ de_cbble

https://maps.cs-bg.info/maps/cs/2692/ de_westwood_big (jest mały wgrany, lecz myślę, że przy 32 osobach to istna rzeźnia)

https://maps.cs-bg.info/maps/cs/2170/ de_rats_1337

https://maps.cs-bg.info/maps/cs/1901/ cs_wiocha (wcześniej był poruszany temat małych mapek)

https://maps.cs-bg.info/maps/cs/289/ cs_estate

Na obecnych mapkach jest jedna wielka monotonia, z dusta na nuke i zaraz jakieś inferno się przewinie najwyżej. Myślę, że dodanie kilku z tych było by na wielki plus. 

Godzinę temu, fetkaa. napisał:

Myślę, że dodanie kilku większych map by się przydało. 

https://maps.cs-bg.info/maps/cs/951/ de_verso

https://maps.cs-bg.info/maps/cs/234/ de_cbble

https://maps.cs-bg.info/maps/cs/2692/ de_westwood_big (jest mały wgrany, lecz myślę, że przy 32 osobach to istna rzeźnia)

https://maps.cs-bg.info/maps/cs/2170/ de_rats_1337

https://maps.cs-bg.info/maps/cs/1901/ cs_wiocha (wcześniej był poruszany temat małych mapek)

https://maps.cs-bg.info/maps/cs/289/ cs_estate

Na obecnych mapkach jest jedna wielka monotonia, z dusta na nuke i zaraz jakieś inferno się przewinie najwyżej. Myślę, że dodanie kilku z tych było by na wielki plus. 

de_cbble dodałem wczoraj w wersji cs:go. Musimy troszkę ostudzić zapał graczy. Wgrałem kilka map, które średnio się przyjęły w odczuciu graczy, ponieważ wychodzą z Serwera. Póki co pula map i tak jest spora by nie grać ciągle jednych i tych samych map. Z czasem, gdy gracze oswoją się z Serwerem na pewno będziemy dyskutować o kolejnych nowych mapach.

Witam, 

Dlaczego jesli nominuje jakąś  mape to  nie ma jej pozniej do wyboru w glosowaniu? Czy to jest jakis blad czy po prostu przede mna juz 5 map zostalo nominowane?

15 minut temu, husarz napisał:

Witam, 

Dlaczego jesli nominuje jakąś  mape to  nie ma jej pozniej do wyboru w glosowaniu? Czy to jest jakis blad czy po prostu przede mna juz 5 map zostalo nominowane?

To, że nominujesz mapę nie gwarantuje, że będzie ona w puli do wyboru. Wiele osób nomonuje mapy, zsby byla kazda nominowana, to pewnie wybór musiał by być powiększony do 10 map :D 

1.Ja to mam problem z amx_ip, ponieważ była sytuacja z pewnym graczem: wywindualizowany który ma aktywnego bana na nonsteam i wszedł gracz o tym samym nicku,ale na steam i nie było można sprawdzić jego ip, bo oczywiście amx_ip nie działa. Rozumiem sprawy z ddosami, ale amx_ip można ustawić na flagę tylko dla adminów, bo kickować za darmo nikogo nie będę by móc sprawdzić ip danego gracza.

2. Sprawa z mapami. Są dodane mapy, które patrząc realnie nie są wcale grywalne, a zostały usunięte inne mapy z puli jak np. Westwood , eldorado czy inne sentymentalne mapy z kolekcji. Zamiast dodawać 3 map i usuwać 3 mapy można po prostu dodać mapy, aby było ich więcej by gracze nie grali ciągle tego samego.

3. Dodanie więcej map na czas wieczorowy, bo gracze narzekają, że muszą grać ciągle to samo.

4. Możliwość dodania mniejszych map, ale nie z pluginem " malamapa" tylko aby admin mógł w razie czego dawać vote przy mniejszej ilości osób na małe mapy, bo granie inferno z pięcioma osobami jest uciążliwe. 

Pozdrawiam!

Posted (edited)
22 minuty temu, Chrupek napisał:

To, że nominujesz mapę nie gwarantuje, że będzie ona w puli do wyboru. Wiele osób nomonuje mapy, zsby byla kazda nominowana, to pewnie wybór musiał by być powiększony do 10 map :D 

Rozumiem, to czy można zrobić coś takiego, że jeżeli 5 map zostanie nominowanych to żeby później wyskakiwał jakis komunikat, że np. limit map do nominowania został osiągnięty?  Wiadomo, że nie jest to coś bardzo pilnego ale jeśli w wolnej chwili udało by sie coś takiego zrobić to było by spoko

Edited by husarz
By Kamilek^^,

każdy gracz ma prawo do nominowania 1 mapy mało osób nominuje wiec jest duze prawdopodobieństwo ze akurat twoja mapa będzie grana

A ja proponuję zrobić coś takiego, żeby każda mapa rozegrana, nie była rozegrana przez najbliższe 4-5 map, bo to się robi chore

Jak grasz de_inferno , de_nuke, de_inferno, de_mirage i znów de_inferno, tak w koło Macieju.

To samo dotyczy się innych map,  rzygać się chce tym inferno i mirage.

By Kamilek^^,

dodane / na tryb nocny niema wpływu

19 godzin temu, NEWAIM napisał:

1.Ja to mam problem z amx_ip, ponieważ była sytuacja z pewnym graczem: wywindualizowany który ma aktywnego bana na nonsteam i wszedł gracz o tym samym nicku,ale na steam i nie było można sprawdzić jego ip, bo oczywiście amx_ip nie działa. Rozumiem sprawy z ddosami, ale amx_ip można ustawić na flagę tylko dla adminów, bo kickować za darmo nikogo nie będę by móc sprawdzić ip danego gracza.

2. Sprawa z mapami. Są dodane mapy, które patrząc realnie nie są wcale grywalne, a zostały usunięte inne mapy z puli jak np. Westwood , eldorado czy inne sentymentalne mapy z kolekcji. Zamiast dodawać 3 map i usuwać 3 mapy można po prostu dodać mapy, aby było ich więcej by gracze nie grali ciągle tego samego.

3. Dodanie więcej map na czas wieczorowy, bo gracze narzekają, że muszą grać ciągle to samo.

4. Możliwość dodania mniejszych map, ale nie z pluginem " malamapa" tylko aby admin mógł w razie czego dawać vote przy mniejszej ilości osób na małe mapy, bo granie inferno z pięcioma osobami jest uciążliwe. 

Pozdrawiam!

1. Potwierdzam problem jest uciążliwy. Dodatkowo dodam również mam problem z funkcją status jak wpisuje w konsoli wszyscy mają Steam. Ale to chyba jest spowodowane jakiś moim błędem.

2. Dokładnie trzeba zmienić aby mapy tyłu inferno dust dust2 Nuke jeżeli pojawiają się w vote to nie ja 1 miejscu bo ludzie zawsze biorą 1. 

3. Też się z tym spotkałem ze wieczorna pora do wyboru 5 stałych map i ludzie narzekają że przecież nominowało inne a ciągle to samo. 

4. Też myślę że kilka mniejszych map typu fl_ przydałoby się 

18 godzin temu, Ogar.! napisał:

A ja proponuję zrobić coś takiego, żeby każda mapa rozegrana, nie była rozegrana przez najbliższe 4-5 map, bo to się robi chore

Jak grasz de_inferno , de_nuke, de_inferno, de_mirage i znów de_inferno, tak w koło Macieju.

To samo dotyczy się innych map,  rzygać się chce tym inferno i mirage

To jest świetny pomysł myślę że można ustawić cyklmap typu po inferno następne inferno może być nominowane za 6-7 map. Aby nie było monotonii bo niektórzy gracze mają wybrane inferno jako mape ulubiona k np. po inferno wskakuje dust to można znów nominować inferno które jak trafi do vote prawdopodobnie zostanie wybrane.

Warto dodać, że trzeba rozważyć usunięcie map gdzie przewagę ma jedną ze stron np nuke i zostawienie css_nuke podobnie z dustami czy inferno aby gra była bardziej zbalansowana ponieważ w momencie gdy jedna drużyna ciągle wygrywa ludzie z przeciwnej zaczynają wychodzić. 

Mapy które zauważyłem że powodują zmienieszenie ilości graczy na serwerze to:

De_dust zastąpić na stałe css_dust

Dodać css_inferno gdzie domek jest wydłużony banan łatwiejszy do zdobycia 

Usunąć de_nuke za duża przewagą dla Ct zastąpic css_nuke bardziej zbalansowana lub dodać jeszcze de_nuke32

Skasować mapę de_prodigy mapa grywana na serwerze ale w momencie zmiany na serwerze zostaje 8vs8 lub mniej 

Pozdrawiam

Byłaby możliwość, aby SVIP miał opcje zapisania domyślnych modeli broni, bo po każdej mapie ustawiają się skiny, które są podmienione dla svipa :)

By Kamilek^^,

zbędne omawiane z opiekunami . im mniej modeli na serwerze tym lepiej

Posted (edited)

@Kamilek^^, czyli mam rozumieć, że jak ktoś kupuje vipa to musi grać na podmienionych modelach ?

A co gdy gracz chce grać na standardowych ? Ja nie mówię o dodawaniu modeli tylko o opcji, która pozwoli zapisać randomowe skiny dla gracza, który zakupił vipa :)  A tak trzeba co rundę wpisywać /modele, a większa część serwerów ma tą alternatywe :)

Edited by old

a ja proponuje zrobic cos w kierunku granatow , otoz chodzi mi o to ze mozna przechodzic "gracz przez gracza" ale jezeli rzucam przykladowo HE zostaje on na glowie goscia z mojej druzyny..

Przechodzenie przez graczy "Semiclip" jest spoko ale ja nie widziałem żeby granaty przenikały gdziekolwiek na innych serwerach po prostu trzeba uważać :D:D:D