Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Ja proponuję żeby mapcykl był bardziej zróżnicowany bo ciągle w wyborze map na koniec zdarzają się te same... i żeby tych map było zdecydowanie więcej i bardziej kroju FFA. Po co do wyboru jest DD2 skoro jest osobny serwer i owa mapa powinna być wyrzucona. 

"Po co do wyboru jest DD2 skoro jest osobny serwer" Po to że czasem najdzie ochota na d2 i muszę wychodzic specjalnei z serwera zeby zagrać dusta hmm.

1. Ograniczenie zakupu granatów:

• zmniejszenie mp_buytime do jakiejś rozsądnej wartości LUB
  • plugin który zlicza ilość kupionych granatów w danej rundzie i blokuje kupno kolejnego jeśli dotychczas kupione = dozwolone

2. Głosowanie na mapy przesunąć na dalsze cyfry - teraz mapy są pod przyciskami 1-5 a przedłużenie pod 6, można by przesunąć mapy pod 5-9 a przedłużenie na 0.

3. Agresywniej ustawić PTB (na próbę) - po wielu nierównych rundach, na przykład jak jest 3-0 to PTB twierdzi że nie ma kogo zamienić żeby poprawić balans.

Dzisiaj zauważyłem ściny i ping skaczący u ludzi mam dobre łączę internetowe ale też prosiłbym o sprawdzenie schot boxsow i  błędy przy wejściu na serwer cały czas serwer pisze ze vipy wchodzą ale one już grają jakieś 15 minut i ściny lagi itp proszę o naprawienie a teraz idę spać 

W dniu 29.08.2020 o 14:20, SkuNn napisał:

Przechodzenie przez graczy "Semiclip" jest spoko ale ja nie widziałem żeby granaty przenikały gdziekolwiek na innych serwerach po prostu trzeba uważać :D:D:D 

W dniu 29.08.2020 o 11:40, ETR napisał:

a ja proponuje zrobic cos w kierunku granatow , otoz chodzi mi o to ze mozna przechodzic "gracz przez gracza" ale jezeli rzucam przykladowo HE zostaje on na glowie goscia z mojej druzyny..

- Do zrobienia ale na logikę w rzeczywistości też rzuca się czymś przez kogoś?

- Flaga b dla hltv bo ma problem z wejściem przy pełnym serwerze

- Podsadzanie

- Choke skacze do 100 co chwila

Edited by Nic Nie Klepie

Proszę o ustawienie prawidłowych respów. Większość z nich jest za daleko ustawione, co utrudnia grę w terrorystach. Wystarczy przesunąć je bardziej do przodu :)Ułatwi to gre wszystkim

Edited by roboo