Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Tobi

Nowy STEAM - UB?

Recommended Posts

Witam, nwm skąd wam się to wzięło ale zaczęło panować przekonanie, że nowy steam = UB. Nie, nie jest tak.

Jedynym przypadkiem kiedy zbanowany gracz może wejść na nowym STEAM bez otrzymania blokady za aktywny ban jest moment kiedy zakupi nowego STEAM po blokadzie VAC. 

Mam nadzieję, że teraz mnie rozumiecie. Jeżeli nie proszę pytać. 

Wstałem niedawno, może nie kontaktuję do końca xD 

Zrozumiałem to tak, że gracz zbanowany za VAC może grać na nowym steam bez VAC. Natomiast gracz zbanowany na steam za np haxy, reklamę itp nie może grać na nowym/innym steam. Tylko że jak zmieni nick to jedynie można go powiązać po zakresie IP wtedy. 

Jeśli źle myślę to mnie poprawcie, idę kawkę zrobić xD

A ja myślę, że każdy może dostać drugą kartę zaufania na nowym Steam. Każdy popełnia błędy małe i duże. I skąd masz pewność że nie będziesz kiedyś z nim grał po nocy gdy on postanowi grać czysto. xd

A przy okazji, widzę że ban permanentny jest nawet za celownik do AWP. (BF2) zakładam że tak jest na każdym. 

Gdyby ban za celownik trwał tylko 15 min.. To osoba zdążyłaby usunąć pliki z cs.. I wrócić na czysto grać. Co za tym idzie? Więcej graczy na serwerach. 

Czy osoba uparta będzie dostawać dziennie  30 banów po 15 min czy dostanie perma jeden... 

Sorki ze tak chaotycznie napisałem ale ja mam w poniedziałek wolne. ;D

2 godziny temu, Chuck Norris napisał:

A przy okazji, widzę że ban permanentny jest nawet za celownik do AWP. (BF2) zakładam że tak jest na każdym. 

Gdyby ban za celownik trwał tylko 15 min.. To osoba zdążyłaby usunąć pliki z cs.. I wrócić na czysto grać.

Gdyby ludzie byli tak mądrzy i to robili, ale tak nie jest niestety :(

w 99% jest to całkowicie inaczej jak piszesz :)