Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
vego21

Od Przedszkola Do Opola #4

Recommended Posts

Banner.png.4cf3184fc53e9467b63afc8ed0e3c58f.png.8702f97ad6f807adeaefbaf31f3c38d5.png

Korona świrus szaleje sobie w najlepsze, rząd oszukuje nas statystykami, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością, zasłaniają się wyborami i tak dalej i tak dalej. W sumie kolokwialnie mam ich w dupie. Żyć żyjmy sobie po swojemu, a obostrzenia jakie mamy takie mamy. Jeden pozytyw z maseczek jest taki przynajmniej, że nam żadne owady nie wpadają do mi mordy jeżdżąc na rowerze...

W redakcji bez zmian, naczelna @Ewa;*<3 robi czarną robotę i nawet nieźle jej idzie... Zbiera same laury za NASZ ostatni wspólny artykuł, niech będzie jakoś to przełknę... @krol od kilku tygodni czeka na wywiad, który z przyczyn mi nie znanych się przeciąga z racji tego, iż będzie w nowej formie nad którą w pocie czoła oczywiście pracuję. Spokojnie przyjacielu, kiedyś go zrobimy. 

Ostatnimi czasy naszą sieć napadł bezwzględny gang słodziaków!!!

201dc9f35e8a11c5bef593fe3d572cec.png.85645ff30007df706f072a0f0c20cee8.png

Tak to okrutna prawda zainicjowana przez trzy niewiasty, których nicki widzicie na powyższej grafice! Gang jest bezlitosny i z wielkim przytupem wpadł w czeluścia nowo powstałego serwera TP (chociaż teraz jest to FFA, nie pytajcie mnie czemu, nie mam pojęcia!) Bardzo szybko te słodziaki działające pod przykrywką milutkich pluszaków zdobyły rzeszę fanów, która zaczęła dołączać do gangu w zastraszającym tempie siejąc spustoszenie i zagładę! Gdy zobaczycie kogoś z hasztagiem #Teamslodziaki  uciekajcie czym prędzej gdzie pieprz rośnie. Wyssą z Was ostatnie soki...

Kyszy Ryszy Myszy EJ Gościu

Zwą tego Jego mościa Head Adminem, tylko tak się ostatnio zastanawiam z jakiej racji? Siedzi całe dnie i noce na TS3 pieprzy trzy po trzy zabawiając ludziów przy tym. Przyznać trzeba że jeden na dziesięć sucharóffff mu wyjdzie, a i tak nie do końca.. Śmiech w tych momentach wydobywa się raczej z naszego politowania nad nim w tych trudnych chwilach. Nałogowy alkoholik mieszkający w jakiejś dziurze w jakiejś Norwegii (Gdzie to kurwa jest?!) całe życie na L4 i czerpie wszystkie przyjemności z życia. Za robotę się chłopie weź, niedługo się z fotelem przed kompem zrośniesz!

Ale nie ma też takiej tragedii, w ryzach trzyma go czasami nasza kochaniutka Ewa. Czy i jak do niego dociera niestety nie jest dane mi wiedzieć (me wtyki przez Klaudię się ostatnio zmniejszyły) Więc Wam tego nie powiem. Ogólnie spoko chłop, bardzo pozytywna i barwna postać na naszej sieci, bez której pewnie było by smutniej. Dodać też, nie ujmując trzeba mu wiele zasług dla Opola. @Kysy dziękujemy Ci!!

A brzydkie toto!!!!!! fuuuuuuuuuuuuuj

10887249_817180224987007_1715799210106022063_o.jpg

Oczywiście nie może zabraknąć mufików numeru! Zgadnijcie któż dziś na tapecie.

Kończąc ten nudny numer, już mi się nie chce.... ELOOOO :)

Guest

Tak bez zgody? Kto komu dał zdjęcie?

@vego21 !!!!!

Nie przypominam sobie żebym wyraziłam zgodyna publikację prywatnego zdjęcia.

17 minut temu, Niunia napisał:

Tak bez zgody? Kto komu dał zdjęcie?

@vego21 !!!!!

Nie przypominam sobie żebym wyraziłam zgodyna publikację prywatnego zdjęcia.

Nie musisz... łachy bez...

By Guest,

Wydaje mi sie że muszę!!!! I zastanów się najpierw zanim udostepnisz czyjeś zdjęcie... Nie każdy sobie tego zyczy!!!!

By Guest,

1. Rozpowszechnianie wizerunku wymaga zezwolenia osoby na nim przedstawionej. W braku wyraźnego zastrzeżenia zezwolenie nie jest wymagane, jeżeli osoba ta otrzymała umówioną zapłatę za pozowanie. Tak że myśl, bo to nie boli !!!!

Guest

@Dj. Banan komuś się w dupie poprzewracało!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@Niunia puknij się w czoło i sama pomyśl. To zdjęcie lata w sieci u połowy ludzi z Opola... NIe rozumiesz kontekstu tych artykułów... Ok nie chcesz to nie, nic mi do tego.

Koniec OT i proszę mi  nie zaśmiecać tematu. Przyjęte!

By Guest,

Wąskie grono miało to zdjęcie :) Lata po sieci?? nikt nic nie wie.. Nara.. jeszcze raz wstawisz moje zdjęcie to zgłosze gdzie trzeba.