Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
vego21

HAX ONN/OFF

Recommended Posts

logoopole.png.fcbc011d8e21af8c4aa3d24659

Na wstępie chcę powiedzieć, iż jestem graczem starszej daty, nie koniecznie kochającym nowe produkcje (crapy) ze świetną grafiką. Nie mniej jednak zawsze zastanawiałem się jakimi emocjami zawsze kierowali się cziterzy, haxy, odpaleńce, jak wolicie. Ogólnie ludzie psujący rozgrywkę innym graczom pasjonującym się daną rozgrywką.

Czy oszukiwanie w grach zaczęło się od tego, iż w latach '90- 2005 bądź dalej? Internet nie był na tyle powszechny aby grać online. Nieliczni gracze po 2000r mogli sobie pozwolić na grę w sieci, większość rozgrywek odbywała się po LANie w kafejkach czy prywatnych domach. Reszta ogrywała gierki single i co nie powiedzieć o tamtych czasach gry te miały klimat. Oczywiście panowało u nas w tym czasie nagminne piracenie, i nie potrzebowaliśmy do tego torrentów. Na giełdach walały się tysiące nośników CD, czy później DVD. Każdy co chał to znalazł jak za pradawnych czasów Pegasusa (notabene takiego dostałem na komunię) gdzie się wymieniało kardridźe.

No ale nie o tym chciałem. W tamtych czasach gdy nie było gier online, albo były mocno uproszczone, ludzie giercowali w to co było reklamowane min w czasopismach o tematyce gier, bądź za rekomendacją kolegów którzy mówili że jest zajefajna gierka. Czasy PS1, komputerów od słynnego Celerona 300A którego podkręcaliśmy do 450MHz, co za czasy! 

Po Inne Pentiumy, które wyznaczyły wraz z rozwijającymi się akceleratorami graficznymi (Nvidia Ati) niewyobrażalną ghrafikę. Tak ta grafika była zdumiewająca i z biegiem czasu widzicie co się dzieje.

Ale ja nie o tym. Już w tym czasie mieliśmy coś, co dziś jest tego odwzorowaniem. Co to takiego? A chociażby kody do gier i solucje w pismach! Tak już w tum czasie czitowaliśmy ułatwiając sobie grę kodami (co było u producentów normą) i pomocą z czasopism jak przejść grę, gdy w którymś momencie się zatrzymaliśmy. Przyznam sam tak robiłem  bo byłem za głupi by przejść Tomb Rider :D

Zapytacie pewnie co ja pierdolę? Co to ma z Countrem? 

Ano to, że już w tamtych czasach bez neta fejsa i innych dyrdymałów potrafili sobie radzić, kody do gier nie były ogólnodostępne, sieć jak była to na modemie 64k. Zmieniły się czasy, weszła era ''dzieci neostrady'' i się zaczęło, może u nas późno ale...

Dziś doskonale wiem, to że mamy ludzi grających nie czysto wywodzi się właśnie z dawnych czasów, gdzie nie jeden, nie stu a tysiące graczy czituje bo to wywiodło się lata temu. 

Nie chcę tu mówić o innych grach bo przecież interesuje nasCounter Strike. więc się na nim skupmy!

Doskonale wiemy, iż powstało tysiące różnych ''pluginów'' ułatwiających nam grę, ale o tym i opisaniu ich napiszę może w następnym felietonie.

Mnie zawsze zastanawiało co kieruje ludzi do oszukiwania w grze online jaką niewątpliwie jest CS 1.6

Dziś nie ma podziału na graczy Steam czy NS. I jedni i drudzy się odpalają... Kiedyś gracze NonSteam mieli trudniej :)

Wracając do meritum. Czym się Ci ludzie (nie wiem czy to odpowiednie nazennictwo) kierują...

Jesteś słaby? Odpal się! WH Aim Leis Trigger i inne stoją otworem! Tylko co to Ci da?

No Właśnie co daje takim delikwentom radość z gry? Frustracja bo są słabsi? Mama ich nie kocha? Nie wiem, możliwe, iż jedno i drugie....

Możecie się ze mną nie zgodzić, ale ja cziterów dzielę na tych co grają, ale są za słabi i wspomagają się. Czyli brakuje im cierpliwości w zobyciu skilla. Drudzy to właśnie frustraci, którzy muszą być najlepsi i po łbach będą do tego dążyli... Trzecia pozycja to już skrajni debile, nie mający nic ze społeczeństwa graczy, odpalających się na maxa, tylko po to by psuć rozgrywkę innym... Najgorsze ścierwo!!!!

Ścierwem mogę także nazwać ''graczy'' którzy grają na tzw. przycisk. Dobry haxik przez lata opanował to kiedy co może włączyć, szczyci się pro gamerem, a w życiu jest frajerem, więc szczyci się jaki to jest dobry.... Hatfuuuuuuuu

Gardzę cziterami, są gównem nie tylko Csa, ale i wielu gier online.... Powiem Wam, iż nie da się tego stępić, trzeba żyć z nimi i kolejno detronizować!

Ja wtrące swoje 2 grosze wyszła wersja beta gry Valorant z systemem " najlepszych antybiotyków" i co po 48h Riot był zdziwiony, że są zgłoszenia pierwszych nadużyć. Nie da się tego pozbyć, chyba, że antycheat robiła by grupa annonymous

11 minut temu, SpongeBob napisał:

Ja wtrące swoje 2 grosze wyszła wersja beta gry Valorant z systemem " najlepszych antybiotyków" i co po 48h Riot był zdziwiony, że są zgłoszenia pierwszych nadużyć. Nie da się tego pozbyć, chyba, że antychryst robiła by grupa annonymous

Te anty chetay nigdy nix nie dadzą.... Musieli by mieć swój silnik gry tylko na swoją wyłączność....

Vego w stu % jestem z Tobą,Jak można czerpać radość,z pierwszego miejsca w tabeli ze wspomaganiem.Wolę być i zazwyczaj jestem w środkowej części,ale zrobiłem to sam.

Grać czysto znaczy uczciwie, @vego21 dobrze kumplu napisałeś zgodzę się z Tobą w 100%, chociaż wiadome nie raz jak każdy dla beki tez bawiłem się na aimie czy wh na innych serwerowniach wiadome kilka lat temu aby spadła im liczba graczy taki byłem zły 😂 a co do kodów jedyna saga gry gdzie ich używałem było GTA VICE CITY I SAN ANDREAS. Czym był by internet bez haxow, czitow i innych badziewi, musimy z tym żyć i sobie z tym radzić :)

PS osobiście gram czysto, zreszta moje staty to potwierdzają 😂