Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
RPK!

Dodatkowa mapa na only dust2

zaczniemy od dodania 1 nowej mapy jeśli się przyjmie w przyszłosci dodamy kolejne  

22 members have voted

This poll is closed to new votes
  1. 1. zaczniemy od dodania 1 nowej mapy jeśli się przyjmie w przyszłosci dodamy kolejne

Recommended Posts

Oddałem głos na inferno, aczkolwiek może ciekawym pomysłem byłoby zapętlić Only DD2, tylko np. dodać dusta2 z teksturami , CS Source i CS:GO, przemyślcie to 😛

By sQubanY.,

Pomyślimy zobaczymy :D

By RPK!,

Dust2 będzie zapętlony cały czas. Zmiana na inną mape tylko i wyłącznie po vote. A o duscie2 z innymi teksturami trzeba pogadać żeby nie było tak że ktoś np. na dd2 cs:go nie bedzie mogł grać przez spadki fps

Inferno jako dodatkowa, reszta mapek wymieniona wyżej i w ankiecie jako głosowanie na serwerze gdy gracze zechcą.

Było mirage, nuke, aztec. Zostało tylko inferno mapa na której nie było aż tak dużych spadków graczy. Poza tym nie każdy admin zrozumiał że nowe mapy nie są dla własnego widzimisię i głosowania miały być robione przy większej ilości osób ze względu na drastyczne spadki(z 20++ robiło się +/-10) i reagować kiedy zaczyna się robić pusto, nie będę wytykać. Zamiast działać dla dobra serwera było pokazywanie "ja tu rządze"...

Dust2 daje najlepsze statystyki dodatkowo jest funkcja mała mapa.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...