Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
fetkaa.

Netflix - Czyli sposób na nudne wieczory!

Recommended Posts

Ostatnio aplikacja Netflix zyskuje coraz to większą popularność. Bo po co komu kablówka skoro może zapłacić mniej a mieć film który może zatrzymać, przewinąć tym bardziej że filmów jak i seriali jest naprawdę multum i to przeważnie z górnej półki. A w tym właśnie wątku dowiecie się co polecam na te nudne wieczory!

1. Dom z papieru (La casa de papel) (serial)

Netflix-Series-Ursula_Corbero-Series_415

Opowiadać myślę że nie muszę. Po prostu kto nie oglądał to polecam bardzo mocno. Kilku "znajomych" organizują napad jeden z największych napadów w historii. Więcej nie mam zamiaru mówić, powiem tylko tyle, że jak zaczniesz oglądać la casa de papel to twoja przyszłość jest oczywista i denna - uzależnia!

2. Narcos (serial)

ru-1-r-640,0-n-2391797F3Gg.jpg

Narcos, czyli nic innego jak odcinkowa historia o Pablo Escobarze Gavirii! Jeżeli jesteś ciekawy jak wyglądało życie największego handlarza kokainy w historii to ten serial jest dla Ciebie! Ciągła walka z DEA oraz kariera polityka Kolumbii powinna urozmaić wasze wieczory!

3. Uwięzione (serial)

AAAABeB6jrMqH6SrM5rRsaUicbBHacUlQUI1GNQ0

Młoda, niewinna z resztą Hiszpanka trafia do damskiego, brutalnego więzienia gdzie zaczyna jako "popychadło" a kończy jako jego głowa - do tego mając wielokrotnie wolną drogę ucieczki wybiera zaskakujące rozwiązania. Może i nie brzmi jakoś ciekawo, ale sam mogę powiedzieć uzależnia niesamowicie!

4. Breaking Bed (serial)

65293ccc9fcd06f8cb1073603ee8.1000.jpg

50 letni Wolter White, nauczyciel Chemii w publicznym Liceum dowiaduje się o swojej nieuleczalnej chorobie płuc. Zostaje mu kilka miesięcy życia, lekarstwa są bardzo drogie, więc postanawia zająć się gotowaniem metaamfetaminy aby zarobić pieniądze. 

5. Jak zostałem gangsterem (film)

jak-zosta%C5%82em-gangsterem-historia-pr

Jak zostałem gangsterem - czyli polski bardzo sensowny film na faktach. Jeżeli szukasz czegoś innego niż filmy Patryka Vegi to musisz to obejrzeć, gdyż jest to jego praktyczna odwrotność!

A ty co polecasz? Może podziel się z nami i napisz niżej post!

pZDR, fetkaa. 

👑 Skoro tak to i ja cos dodam od siebie! Lecimy! 👑

+ Criminal Francja, Niemcy, Hiszpania, Wielka Brytania

+ Trzynascie powodow 

+ Szkola dla elity 

+ Ruchome piaski 

+ Sex education

+ Unbelievable 

+ Wiedzmin 

+ Atypowy

+ You 

Same seriale :3 

Polecam jak najbardziej serial The 100, pierwsze odcinki pierwszego sezonu nie są oszałamiające, ale potem jak serial nabiera dynamiki, akcji.. masakra. Mega mi się spodobał. Drugim serialem jest Stranger Things. Teoretycznie młodzieżowy serial, ale też zajebiście wciągnął jak i czasem coś wystraszył haha xD Ostatnim serialem którym polecam jest Arrow, obszerna i ciekawa fabuła 😛 Myślę, że o serialach Game od Thrones, czy The Walking Dead nie muszę wspominać 😜 Jeśli chodzi o jakiś film, to polecam w chuuuy produkcję pt. Męska Paczka, można się uśmiać co nie miara :D