Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Siemanko! Dołączyłem ostatnio do grupy na FB, CS 1.6 Polska i zauważyłem, że tam co chwilę ktoś pyta "Znacie jakiś fajny Serwer Only DD2?", "Jakiś serwer z Free VIP'em dla STEAM?" etc. pomyślałem, że możemy większą rzeszą ludzi dołączyć do tej grupy i jak kilkanaście osób pod postem napisze, że zapraszamy na CsOpole.eu, to nie wierzę, że taki ktoś z tego nie skorzysta.

Wypowiadają się tam ludzie z różnych forów, ale jak my tam wpadniemy, to każdy gracz będzie wpadał do Nas :D W załączniku dam screena jak ta grupa się nazywa. Kto dołączy niech napisze pod postem, zobaczymy ilu chętnych się uzbiera. O każdym nowym poście będę informował oznaczając zainteresowanych! Gajs, to naprawdę nic wielkiego, a może uda się pozyskać kilku nowych graczy. Miłego dnia! 😛

Screenshot_20200605-123605_Facebook.jpg

Chrupek ja już tam puściłem parę razy reklamę wszystkich naszych serwerów. Niestety nie widzę, wszystkich postów dodawanych bo tych grup jest multum

By Chrupek,

Chodzi mi o to, że jak ktoś stworzy post: "Szukam Serwera" etc. to wtedy wpadamy w komentarze i reklamujemy CsOpole.eu, oczywiście można też tworzyć nowe tematy z reklamą, nikt nikomu nie broni :p

Posted (edited)

Dlatego trzeba większą rzeszą ludzi zainterweniowac. Jak będzie takie kombo postów z tym samym serwerem to na pewno nie umknie to uwadze użytkownikom 

Edited by Siekator

Kilka ciekawych faktów: 

1. Osoba robi reklamę naszej sieci-Janek K.(SCREEN NIŻEJ)
2. Śmieje się z Ciebie, że tez reklamujesz tą samą sieć. 
3. Pyta kim jestem 😩

Do sedna jak ludzie maja brać na poważnie nasza sieć skoro osoba reklamująca tą sama sieć śmieje się z drugiej osoby reklamującej ta sama sieć? 👍

8368E807-5943-429E-B30F-B19D678A0258.png

By Chrupek,

Jak wjedziemy w te komentarze ekipą to nikt nie zwróci uwagi na jakiegoś cymbała :p

Coś mało chętnych ;) Wpisujcie się..  to tylko minutki roboty raz na jakiś czas, więc nic się wam od tego nie stanie, a możemy pomóc rozwojowi CsO :)