Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Matt.

Model spadochronu

Recommended Posts

Dzień dobry!

Wychodzę z propozycją usunięcia modelu spadochronu w grze.
Zdarza się, że gracze używają go zbyt długo, niż jest taka potrzeba. Skutkuje to zasłonięciem dużej części widoku w który próbuje się wcelować, przez co albo przelecą raszujący, albo zabiją nas obu, bo kolega jest zajęty używaniem spadochronu, a ja nic nie widzę.
W niektórych sytuacjach, kiedy otwiera się model spadochronu, przeciwnik widzi gdzie się znajduję przez jego rozmiary, a nie sam model postaci i może łatwo mnie przeskanować, a ja nie mam możliwości na szybkie zaskoczenie.

Prosiłbym również o rozważenie usunięcia napisu VIP, czy KIT w statystykach na TAB. Liczę zawsze pozostałych przeciwników za pomocą TAB, by określić jakąś taktykę. Często jestem zaskoczony kiedy myślę, że już zabiłem wszystkich, a tu ktoś się pojawił, bo nie idzie oszacować dokładnej liczby przy tym natłoku DEAD i VIP. Puste miejsca są tam istotne.

Uważam, że klasyczny serwer powinien iść w tę stronę i krok po kroku, wspólnymi siłami podnosić nieznacznie jego poziom.

Dziękuję,
Miłego dnia!

15 minut temu, Matt. napisał:

Uważam, że klasyczny serwer powinien iść w tę stronę i krok po kroku, wspólnymi siłami podnosić nieznacznie jego poziom.

Zgadzam się w 200%, bardzo dobrze i mądrze napisane. 

Uważam, że na piaskach nie ma nie wiadomo jakich wysokości żeby używać spadochronu, do tego że idzie zasłonić komuś linie strzału czy spalić jego pozycję co jest bardzo wnerwiające. Raz miałem taką sytuacje z AWP gdy patrzyłem przez ciemną na mida. Gościu po prostu skoczył przez respa z w stronę kwadratu używając spadochronu i zasłonił mi całe pole widoczności, gdzie padłem i musiałem wyjść z gry bo nie ma co się denerwować. :P  :szok1:

Co do tego "kit" to totalnie neutralne, ale spadochron myślę że zbyteczny. :D 

Klasyczny serwer powiadasz?

W takim razie do tego niech z serwera zniknie przenikanie przez sojuszników, plugin odpowiadający za to, że jak rzucimy FB to nie fleshujemy swoich(co w sumie jest zbugowane) i pokazywanie zadawanych/otrzymywanych obrażeń. Wtedy będziemy cały jeden centymetr do klasycznego serwera. 

Ciężko w tych czasach o klasyczny serwer, szczególnie że dla większości właśnie taki serwer gdzie są spadochrony, vipy i inne bajery to właśnie jest klasyczny serwer.

Ale wątpię by to zachęciło graczy do grania na takim serwerze bez tych bajerów.

Co do spadochronów mi to lotto czy są czy nie, zawsze można iść na kompromis i usunąć po prostu model spadochronu, a mechanika zostanie ta sama.

Tyle z mojej strony pozdrawiam. 

Jak dla mnie to slaba propozycja.
Idac tym tokiem myslenia to trzeba usunac tez dzwieki biegania, bo jesli idziemy na walku, a jakis dzban obok nas biegnie to nas sprzedaje i przez niego mozemy dostac glowe.
Mozna tez usunac to typowe "pikniecie" po kliknieciu klawisza E, bo to tez slychac i moze przeszkodzic. 
Do usuniecia bylby tez dzwiek spadania, bo przeciez tez dzieki temu ktos moze nas zlokalizowac.
Jesli ktos chce uzyc spadochronu to niech bedzie go widac. Jesli chce byc anonimowy to niech idzie na walk'u na okolo i wtedy nie bedzie sprzedany.

Według mnie spadochron powinien być tak wgrany, aby był lecz, żeby modelu nie było widać. Tak będzie korzystniej dla obu stron. 

Co do tych napisów w tabeli (czyt. TAB) też bym usunął te napisy i zostawił tak jak było dawniej. 

spadochron przeszkadza, zasłania, ten kto chce aby tak zostało jak jest obecnie, pisze o korzyściach dla niego (lepiej zabić tych co nie ogarniają i szkodzą sobie i innym z team) xD

ponoć "matrix jump" dozwolony był w esl wiec i niech tak też działa ten "lot z góry" i będzie ok

Posted (edited)

Wiecie co mam mnostwo godzin spedzonych na mapie dd2 gdzie byl wlaczony spadochron i nie przypominam sobie takiej sytacji zeby mi on przeszkodzil w zabiciu przeciwnika. Wiec moze to ja jestem dziwny ale wg mnie spadochron moze zostac 

@edit: a gram kazdym rodzajem broni  nawet AWP

Edited by husarz

Posted (edited)

jak w większości "gracie zapobiegawczo" aka "kamie i wyczekuje na dogodna sytuacje"

na ogół mało kto trzyma klawisz do końca aby wylądować, rozwaga mówi że przy lądowaniu warto na ułamek sekundy wcisnąć klawisz aby swobodnie, bez utraty hp, wylądować

są typki co trzymają do końca (skok z respa tt, skok z gali lub innego wzniesienia) aby się nacieszyć "frajdą"

parę razy miałem takie sytuacje: skacze z gali na resp trzyma do oporu lot, rozkłada się spadochron, a ja za nim skacze, efekt to że zasłania spektrum widzenia a po chwili sam pada..... potem ten za nim....

to nie jest notoryczne, nie konieczne do usunięcia, lecz można ten "balon" zastąpić czymś innym :P z uwagi o "fetysze dobra ogółu".... :P

Edited by Rafeal

Spadochron zostaje, chyba, że ktoś z was jeśli jesteście chętni zrobi model niewidoczności spadochronu (ja nie wiem jak) to wgramy niewidoczny.