Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
JohnyWayne

[Zaakceptowane] Podanko by JohnyWayne (Super Simple Wallhack v2.8)

Recommended Posts

Coś o sobie:21 letni chłop pracujący w Elektrowni w Opolu, od dawna lubiący pograć w CS'a 1.6.
Znajomość AMXbans:Jakieś 7/8
Umiejętność rozpisywania demek:Myślę że na dobrym poziomie:)
Dlaczego składasz podanie:Ostatnio wiele czasu poświęcam na forum i grę, bo w końcu mam wolny czas, a głównie chodzi o to że chciałbym mieć możliwość sprawdzenia gracza po zrobionych SSach, czy nagranym demku i ocenieniu tej osoby.
Czy pełniłeś kiedyś funkcje UBT :Tak wielokrotnie, kilka lat temu na CsDziobaczek, misiownia, oraz dawna CsWarszawa (każda z tych sieci już nie istnieje).
Ile czasu dziennie możesz poświecić na forum: Często nudzę się w pracy na codzień, dlatego wiele, od 2 do nawet 8h.
Link do Banid:https://banid.pl/kto?to=0:1:507819751

Pozdrawiam całą załogę CsOpole!

Również jestem na tak. Jeśli podanie nie kłamie, to zna się na rzeczy i wie co jest 5. 

Staż na Opolu również jest. Czasem jest tak, że nie ma kto złapać się rozpiski dema I gracze długo czekają. Każda para rąk do pomocy się przyda 😛

Tak btw. @JohnyWayne, pod jakim nickiem grałeś na Warszawie? :D

Ode mnie również masz tak. Adminuje na dd2 i sprawuje się bardzo dobrze. W porządku człowiek, o problemów nigdy z nim nie było więc jestem jak najbardziej za daniem szansy, ponadto kolejne ręce do pracy przy banach się przydadzą. 

PS. Kiedyś jak znajdziesz chwilę to wbijaj na TSa ;):faja:

==== Wiadomość wygenerowana automatycznie ====

przyjete-1552085143.png

Drogi użytkowniku Twoje podanie zostało rozpatrzone pozytywnie, witamy w zespole! ; )

Prosimy o kontakt z Opiekunem serwera.

Pozdrawiamy serdecznie,
Administracja CsOpole.eu

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...