Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Bandit.

[Odrzucone] Podanie UBT ;]

Recommended Posts

Coś o sobie: Przemek , lat 23 Ci co grają to już znają :P
Znajomość AMXbans: 9/10
Umiejętność rozpisywania demek: 8/10
Dlaczego składasz podanie: Chciałbym wstąpić w szeregi UBT żeby pomóc innym członkom, chciałbym spróbować swoich sił tutaj , dodatkowo nauczyć się czegoś nowego. Myślę, że mogę się przydać bo doświadczenie posiadam ponieważ już pelnilem tą funkcje ( niejednokrotnie byłem oskarżany o latanie odpalony oraz o dobre sety :D😂
Czy pełniłeś kiedyś funkcje UBT : tak , kilkukrotnie 
Ile czasu dziennie możesz poświecić na forum: Forum przeglądam tak naprawdę przez cały dzień z telefonu będąc w pracy w ciagu dnia i później po pracy komputer/telefon

Link do Banid:  https://banid.pl/kto?to=0:0:32129449

Siemanko opolowicze jestem na nie aby ten banidt został ubt ponieważ gracz jest spalony
miał robionego wardoga wyszło na czerwono potem robili mu ponownie wardoga i niby wyszło że jest czysty troszkę śmiech na sali że administrator taki kamilek który nie potrafi podjać służnej decyzji co do niego aby go wyrzucic gdy jego zasłona było aby rozpisać demko na tego osobnika lecz na logike po co mamy wardoga który skanuje nam pliki counster-strike i szuka czy nie mamy jakis niedozwolonych czitów. Dodam też że nie tylko ja byłem osoba która chciała degradacji tej osoby. Lecz on podjał inna decyzje..
Dodam że ostanio napisałem dla beki do kamilka że fajny ten czit na FFA a jego słowa cytuje
''Wejdz na server dostaniesz perma'' XDD

119730642_325146095425712_4686971579598442456_n.png

Oczywiście wiem , że nie wypowiadamy się we własnym podaniu ale nie mam siły już do tego osobnika , obrażał mnie na grupie adminów , na priv , na serwerze a teraz również robi to na forum. Więc dla sprostowania , wargod palił się na czerwono z tego względu , że był włączony tryb testu. Wystarczyło wpisac w cmd " bcdedit /set TESTSIGNING OFF "  to i problem znikł. https://kz1.pl/12463/tryb-testu-w-windows-10-jak-to-usunac tutaj link do rozwiązania problemu. Nie jestem pierwsza osobą która miała ten problem co można zobaczyć na stronie WarGoda. Grając sobie własnie zostałem poproszony przez @Kamilek^^ o ponowne zrobienie WG https://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=2079046. Odkąd rozwiązałem problem na Wargodzie ciągle jest niebiesko. To była ostatnia moja wypowiedź w twoją stronę @Sylwek bo nie mam zamiaru kolejny raz się z tobą użerać.

1 godzinę temu, Sylwek napisał:

Siemanko opolowicze jestem na nie aby ten banidt został ubt ponieważ gracz jest spalony
miał robionego wardoga wyszło na czerwono potem robili mu ponownie wardoga i niby wyszło że jest czysty troszkę śmiech na sali że administrator taki kamilek który nie potrafi podjać służnej decyzji co do niego aby go wyrzucic gdy jego zasłona było aby rozpisać demko na tego osobnika lecz na logike po co mamy wardoga który skanuje nam pliki counster-strike i szuka czy nie mamy jakis niedozwolonych czitów. Dodam też że nie tylko ja byłem osoba która chciała degradacji tej osoby. Lecz on podjał inna decyzje..
Dodam że ostanio napisałem dla beki do kamilka że fajny ten czit na FFA a jego słowa cytuje
''Wejdz na server dostaniesz perma'' XDD

119730642_325146095425712_4686971579598442456_n.png

A ja będe na tak co mi tam :) Dobry gracz, sprawdzony admin 

Odnosnie Wargoda uważam wytłumaczenie Bandita za legitne. Łatwo kogos oskarżyć za cheaty to może jakies dowody pokażecie? Demko rozpiszecie ? 'ciągle kłótnie na grupie ffa' nobody cares co kto robi na mess, gg czy tinderze to prośba o funkcje na forum  a nie o dodanie do znajomych czy randke  :D 

Wydaje mi się również że nie jest to temat do skargi na Kamilka ale moge się mylić... Uważam również że Kamilek jako opiekacz lepiej wie kogo chce mieć jako admina u siebie na serwie a kogo nie :) 

Od Kapitana dostajesz: Bierta go 

Pokój Między Światami 🕊️☮️✌️🖖

Edited by KapitanBomba

45 minut temu, KOSZYCZEK PELEN CZERESNI napisał:

Jestem na nie - zbyt dużo negatywnych opinii ze strony administracji oraz graczy.

Otóż to, kolega koszyk nazwał to tak jak trzeba. 

Do tego nie znamy się na tyle aby dawać Ci dostęp do czegokolwiek. 

Również jestem na nie. 

aja się wypowiem  ja jestem na tak gościu gra lepiej od nas wszystkich i sądzicie ze gra na haxsach nie raz się przyglądałem jemu  miał czasem akcje dziwne ale jeżeli dajmy na to by wlazł taki neo lub taz tęz by dostał zaraz ss a potem by mówiono że odpał nie oceniajcie  ludzi pochopnie ja myślę aby dać mu szanse np miesiąc okres próbny  i nie bronię go ale tak nie ładnie osadzać admin admina rozpiszcie demko miejcie  jakieś dowody to jest jak  sąd bez dowodów uniewinniony tyle w temacie i nie krytykujcie mej opini bo to tylko mala opinia waszego humorystycznego admina sonego

19 godzin temu, Bandit. napisał:

Oczywiście wiem , że nie wypowiadamy się we własnym podaniu ale nie mam siły już do tego osobnika , obrażał mnie na grupie adminów , na priv , na serwerze a teraz również robi to na forum. Więc dla sprostowania , wargod palił się na czerwono z tego względu , że był włączony tryb testu. Wystarczyło wpisac w cmd " bcdedit /set TESTSIGNING OFF "  to i problem znikł. https://kz1.pl/12463/tryb-testu-w-windows-10-jak-to-usunac tutaj link do rozwiązania problemu. Nie jestem pierwsza osobą która miała ten problem co można zobaczyć na stronie WarGoda. Grając sobie własnie zostałem poproszony przez @Kamilek^^ o ponowne zrobienie WG https://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=2079046. Odkąd rozwiązałem problem na Wargodzie ciągle jest niebiesko. To była ostatnia moja wypowiedź w twoją stronę @Sylwek bo nie mam zamiaru kolejny raz się z tobą użerać.

Jak dla mnie to jest to możliwe o czym piszesz, ale ta sprawa z Wargodem jest podejrzana i narobiła bigosu.
image.png.47a00e9aef65a4836dc495161ab5d80e.png
@Bandit. 18 września wyłączyłeś tryb testowy albo usunąłeś cheata, bo pewności nie możemy mieć. @Kamilek^^ zrobił wczoraj @Bandit.owi z zaskoczenia Wargoda i na niebiesko jest. Minął tydzień, grałeś codziennie, więc to sprawdzenie na + dla Ciebie.

Wiele ludzi się oburza, ale ani jedna osoba nie rozpisała ani nie wysłała podejrzanego/spalonego demka :hmm: Na serwerze nie widziałem dotąd nic podejrzanego u @Bandit.a. 

Jesteś aktywnym adminem i robisz dobrą robotę na FFA, to na plus.

Słyszałem pogłoski od wielu ludzi z różnych "grupek", że na jednej z poprzednich (albo poprzedniej?)  sieci byłeś w UBT i zbanowali Ciebie. Szczegółów nie znam.

16 godzin temu, KOSZYCZEK PELEN CZERESNI napisał:

Jestem na nie - zbyt dużo negatywnych opinii ze strony administracji oraz graczy.

Zaobserwowałem że jest tak jak @KOSZYCZEK PELEN CZERESNI mówi.

Może za jakiś czas nastąpi zmiana, czas pokaże. Podanie odrzucam.

==== Wiadomość wygenerowana automatycznie ====

odrzucone-1552085143.png

Drogi użytkowniku niestety Twoje podanie zostało rozpatrzone negatywnie, możesz spróbować ponownie za kilka dni! ; )

Pozdrawiamy serdecznie,
Administracja CsOpole.eu

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...