Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
sQubanY.

Ocalmy BF2 RAZEM <3

Recommended Posts

Witam, jak wiecie robimy co możemy aby serwer znowu hulał i był full , niestety nie przynosi to zbytni rezultatu w postaci graczy , dlatego zwracam się  do każdego z prośbą o wsparcie serwera , tak wiem jest temat

ale chciałem poruszyć tą kwestie tutaj , a może JEDNAK ktoś będzie chciał pomóc w rozwoju serwera chociaż 10 zł to już będzie coś , a teraz gdyby sto osób, dajmy na to przelało chociaż to 10 zł to już jest 1000 , małymi krokami do celu , dodam tylko że koszt takiej naprawdę dobrej reklamy to ponad 1000 zł :) w nagrodę możemy wraz z @Annenns zaoferować Vipa lub odznaki odpowiednio do kwoty :) dziekuje za uwagę i pozdrawiam :) 

1 po pierwsze wgrał bym skiny  

2 reset co 4 miesiące ( 3 miesiące to za krótko nawet nikt nie doszedł do kapitana czy podporucznika a co dopiero generał )

3  niech ludzie głosują ma serwer codziennie 

By sQubanY.,

To nie jest temat z propozycjami

Przed wyplata narazie :/

po 2 : Inferno,Dust,Dust 2 . takie mapy bym proponowal 

po 2 : jest taki mod na skiny ze za  fraga mozna wylapac skrzynie/klucz i po otwarciu losowy skin wypada , jest tez kasa euro za ktora mozna kupic skina oczywiscie euro zbiera sie tez za fraga/podlozenie paki itp. Duzo serwow takich widzialem i zawsz jest tam sporo graczy a  tutaj padaka ostatnio :/

By sQubanY.,

to samo

Godzinę temu, Dako napisał:

1 po pierwsze wgrał bym skiny  

2 reset co 4 miesiące ( 3 miesiące to za krótko nawet nikt nie doszedł do kapitana czy podporucznika a co dopiero generał )

3  niech ludzie głosują ma serwer codziennie 

@Dako
1. Skiny będą na dniach wgrane. 
2. Tez uważam, ze 3 miesiące to za krótko, ale zobaczymy co inni myślą na ten temat. 
3. Myśle, ze głosują, ale można dodatkowo zachęcać do tego graczy na serwerze. 

3 godziny temu, Annenns napisał:

@Dako
2. Tez uważam, ze 3 miesiące to za krótko, ale zobaczymy co inni myślą na ten temat. 

Powiem tak jesli dziennie oddawalo by na serwer 5 osob swoich glosow to jest 35 glosow w tygodogniu 140 w miesiac a teraz pomyslcie jak by 20 osob dziennie glosowalo na kazdy serwery. W miesiac te  serwery laduja na top 20 minium .... tak ze nie pozostalo nic jak ruszac do roboty 

6 godzin temu, JWP napisał:

Powiem tak jesli dziennie oddawalo by na serwer 5 osob swoich glosow to jest 35 glosow w tygodogniu 140 w miesiac a teraz pomyslcie jak by 20 osob dziennie glosowalo na kazdy serwery. W miesiac te  serwery laduja na top 20 minium .... tak ze nie pozostalo nic jak ruszac do roboty 

To ja powiem tak skończ w końcu z tą jebaną dziecinadą to przez te pierdolenie robienie jakiś pod grup sami się wyniszczacie i innych. jeden team, Team opole !! a nie szukania spin z każdym jednym.

W dniu 25.09.2020 o 19:32, Annenns napisał:

@Dako

Ania co do 3 punktu,może pomyście o konkursie.Kto odda najwięcej głosów na serwer np. w miesiącu, dostaje Vipa na miesiąc czy 2 tygodnie. Zaraz nowy miesiąc, można by zacząć. 

Witajo..

PANDEMIA ! hue hue hue 

bedzie wyplata cos wpłacę  :D

co do skinow - to bym je wyjebał pocalosci .  co to da , nic po za zamuleniem serwera 

lepiej dodać coś typu " skrzynek na ziemi , co daja  np , bron / granaty/ albo  poprostu hp . skoro to bf2 to mozna by bylo takie cos wgrac , a nie tam jakies skiny

By sQubanY.,

Zapraszam częsciej na forum to będziesz się wypowiadał , sporo osób było za dodaniem skinów to są :)

Nie bądźcie głupi nic nie wpłacajcie serwer i tak padnie kasa wyrzucona w błoto haha się obudzili serwer już pada na plecy od sierpnia stali gracze dawno znaleźli coś innego a bfik już trzeci raz pada na tej sieci ciekawe dlaczego ? Skiny ? Hahaha proponuje sobie jeszcze oczy pomalować i paznokcie  no tak ale jak wiadomo tonący brzytwy się chyta, nie pomogę bo nie warto powodzenia życzę 

By sQubanY.,

Dzięki tobie również na innej sieci 😁

Moim zdaniem mod BF2 nie sprawdza się na jednej mapie. Grałam i adminowałam kiedyś na takim, zajmowałam się sprzedażą odznak i był to serwer zawsze pełny także wiem jak to wyglądało. Powinno to być FFA + BF2, a nie samo DD2 i to bez zbędnych udziwnień. Im więcej udziwnień, tym zawęża się grono potencjalnych graczy.  Reset raz na rok albo nawet wcale by ludzie się tego serwera trzymali, bo jak mam wszystko stracić po 3 miesiącach to nie widzę sensu grania na tym serwerze, bo nic nawet nie osiągnę na nim. Powinno być więcej map typu inferno, mirage, westwood (dobry do wbijania odznaki z shotguna), dust2, dust, hell, kabul może office itp. A sama takiego serwera szukałam z modem 32 odznak i naprawdę czegoś takiego nie ma. A granie na modzie BF2 tylko na duście to trochę kaszana. Taki serwer ma duży potencjał, ponieważ przyciąga stałych graczy i daje możliwości zarabiana na odznakach. Chętnie bym się dołożyła, ale jak mam grać BF2 na jednej mapie to lepiej po prostu na FFA pograć ;)  No ale to Wy decydujecie i nie napisałam tego, aby kogoś urazić albo coś, po prostu takie jest moje zdanie ;) 

To tak czasem słyszałem pogłoski ze sami admini grają ale jeszcze więcej adminów itp squbany nie mam do CB zastrzeżeń bo mi nie osądzać CB ale popatrz na serwery Kamilka są admini jest i wiara niema adminów Nima wiary ja na ffa w sobotę wchodzę dosłownie jak sileoa się otwierają i już po 10 minutach grania samemu wchodzą ludzie musicie mieć adminów ustawić grafik ja rozumiem że jest ciężko ale się postaram coś po 10 jebac dla was proszę o wszelkie informacje na pw jeżeli coś złego napisałem to przepraszam ale wiem jedno jak jest admin są i ludzie tutaj też się zgodzę z zgaga ma rację dd2 i bf only monotonne ale może się uda coś bujnąć jutro albo w piątek się postaram być na ts to proszę CB squbany o kontakt 

2 godziny temu, Zg'Aga napisał:

Moim zdaniem mod BF2 nie sprawdza się na jednej mapie. Grałam i adminowałam kiedyś na takim, zajmowałam się sprzedażą odznak i był to serwer zawsze pełny także wiem jak to wyglądało. Powinno to być FFA + BF2, a nie samo DD2 i to bez zbędnych udziwnień. Im więcej udziwnień, tym zawęża się grono potencjalnych graczy.  Reset raz na rok albo nawet wcale by ludzie się tego serwera trzymali, bo jak mam wszystko stracić po 3 miesiącach to nie widzę sensu grania na tym serwerze, bo nic nawet nie osiągnę na nim. Powinno być więcej map typu inferno, mirage, westwood (dobry do wbijania odznaki z shotguna), dust2, dust, hell, kabul może office itp. A sama takiego serwera szukałam z modem 32 odznak i naprawdę czegoś takiego nie ma. A granie na modzie BF2 tylko na duście to trochę kaszana. Taki serwer ma duży potencjał, ponieważ przyciąga stałych graczy i daje możliwości zarabiana na odznakach. Chętnie bym się dołożyła, ale jak mam grać BF2 na jednej mapie to lepiej po prostu na FFA pograć ;)  No ale to Wy decydujecie i nie napisałam tego, aby kogoś urazić albo coś, po prostu takie jest moje zdanie ;) 

Było , nie przyjęło się dlatego wolałbym zostać przy dd2 głównie dlatego że ludzie nie znają map , widząc jak spadała liczba graczy przy innych mapach wycofaliśmy inne mapy , jest możliwość zagrania Inferno jak admin zarządzi głosowanie , dlatego wątpię że to cokolwiek zmieni to jest w końcu dd2+Bf2 jest osobny serwer Ffa dlatego tym bardziej nie widzę sensu 😁 dziękuję za opinię , pozdrawiam 😁

8 minut temu, Mr. So[N] y napisał:

To tak czasem słyszałem pogłoski ze sami admini grają ale jeszcze więcej adminów itp squbany nie mam do CB zastrzeżeń bo mi nie osądzać CB ale popatrz na serwery Kamilka są admini jest i wiara niema adminów Nima wiary ja na ffa w sobotę wchodzę dosłownie jak sileoa się otwierają i już po 10 minutach grania samemu wchodzą ludzie musicie mieć adminów ustawić grafik ja rozumiem że jest ciężko ale się postaram coś po 10 jebac dla was proszę o wszelkie informacje na pw jeżeli coś złego napisałem to przepraszam ale wiem jedno jak jest admin są i ludzie tutaj też się zgodzę z zgaga ma rację dd2 i bf only monotonne ale może się uda coś bujnąć jutro albo w piątek się postaram być na ts to proszę CB squbany o kontakt 

Oczywiście chętnie przyjmujemy jakiekolwiek chęci pomocy od osób , wiem że każdy piszę opinię z myślą o jak najlepszą korzyścią dla serwera dlatego naprawdę dziękuję 😁 co do graczy to fakt że obecnie nie było wykupionej żadnej reklamy dlatego zostali sami stali gracze plus admini ,  niedługo wykupiona zostanie reklama dlatego na razie nie chcę szaleć że zmianami jak to nie wypali to pomyślimy nad zmianą typu serwera czy wgraniem nowych  map , dlatego proszę o cierpliwość, będę jutro na ts albo w piątek to się zgadamy 😁 ps Reset będzie się teraz odbywał co 4 miesiące 😁

Dodaj SVIP'a, x2 skok, Skiny CS:GO, zmniejsz wymagania na rangi (staty by łatwiej nabić), wykup reklamę raz, a porządnie to ludzie przyjadą i zostaną, ale muszą być też admini i działać coś, a nie grać i lecieć tylko po fragi, z samej gry nic nie wyniknie. Ludzi trzeba zapraszać na forum, ts'a zobaczą jaką atmosfera panuje to zostaną :)

Trzeba wprowadzać zmiany i działać, a nie stać w miejscu!!! 

Edited by Banned for a clean game

57 minut temu, Banned for a clean game napisał:

Dodaj SVIP'a, x2 skok, Skiny CS:GO, zmniejsz wymagania na rangi (staty by łatwiej nabić), wykup reklamę raz, a porządnie to ludzie przyjadą i zostaną, ale muszą być też admini i działać coś, a nie grać i lecieć tylko po fragi, z samej gry nic nie wyniknie. Ludzi trzeba zapraszać na forum, ts'a zobaczą jaką atmosfera panuje to zostaną :)

Trzeba wprowadzać zmiany i działać, a nie stać w miejscu!!! 

Nie przesadzaj z tym SVIPem xDD
Moze od razu dac 200hp+50hp za fraga, 300 ammo w kalachu+no recoil xD

To co ma byc wprowadzone jest dobra decyzja, powinno wypalic, a do tego dobra reklama i powinno byc sporo chetnych osob zeby pograc