Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Ciasteczkowy

P&O Ciasteczkowy-Odpowiedz

Recommended Posts

Na wstępie dziękuje @fetkaa. za nominacje! 

@claudia.

[P] 1. Dlaczego jestes kaleka? 
[O] A więc tak, pewnego dnia poszedłem sobie na trening. I podczas tych treningów poczułem straszny ból w kolanie nie mogłem się podnieść z maty i potem okazało się zerwanie poprzeczne w kolanie :( i kontuzja w tym przerwa 4-5 miechy.

[P] 2. Jak to jest byc radaktorem?
[O] Jak narazie jestem redaktorem kilka dni zaledwie. Ale powiem ci że nie jest łatwo ale wiesz staram się jak mogę.

[P] 3. Kiedy wywiad?
[O] Pierwszy wywiad jest planowany jeszcze w tym tygodniu ale wszystko w swoim czasie..

[P] 4. Jak tam grypka? xD
[O] Powiem ci że pierwsze dni były bardzo ciężkie i myślalem że umieram. Ale juz jest wszystko dobrze i cieszę się że mam to za soba nikomu tego nie życzę.

[P] 5. Kiedy dodasz zdjecie? 
[O] Myśle że już niedługo dodam zdjecie :) wszystko na spontanie muśi być!.

[P] 7. Dlaczego prawie nie wchodzisz na ts lamusie? 
[O] Ponieważ nie zawsze mam czas aby wejść na ts frajerze :D mimo że miałem kwarantane to coś tam sobie działalem aby nie być z tylu z pewnymi sprawami. Też nadrabiałem prace która z pracy sobie przyniosłem.

[P] 8. Jak tam siedzenie w domu? xD
[O] Zajebiście haha dziś już moge wyjść z domku więc chill. Ale powiem ci że pierwsze dni to można było dostać pierdolca XD.

@Sysia ;*

[P] 1. Czemu jesteś chory psychicznie?
[O] Nie wiem sama mi odpowiedz na to pytanie XD tyle się znamy. 

[P] 2. Dlaczego jesteś na tej sieci, a nie innej?
[O] Hmm wiesz że to nie było planowane?. Tutaj jest wszedłem na sieć na opole to bardzo mi się spodobało i tak już tutaj zostałem nie miej mi za złe chciałem poznać nowych fajnych ludzi i poznałem.

[P] 3. Zdrajca z Ciebie, wiesz?
[O] Wiemmmmm o tymmm wybacz mi :)

[P] 4. Lubisz frytki, chuju brzydki?
[O] Oczywiście że lubie frytki. 

[P] 5. Myślisz, że Cię lubię?
[O] Myślę że nie po tym jakim chamskim człowiekiem czasmi potrafie być. XDD

[P] 6. Co u Czarka?
[O] A u @Cz@r3k  wszystko porządku pracuje sobie dziadzia i czasmi sobie popije jak to on sama wiesz XDD

@DreDziaa

[P] 1. Jak masz na imię?
[O] Mam najlepsze imię na świecie. Sylwester a ty jak masz na imie? XDD

[P] 2. Skąd pochodzisz?
[O] Pochodzę z stolicy kompromitacji czyli z podkarpacia.

[P] 3. Ile masz lat? 
[O] Mam 23 lata młody gnojek ze mnie :D

[P] 4. Masz rodzeństwo?
[O] Tak mam dwóch starszych braci których bardzo cenie i szanuje.

[P] 5. Czym się zajmujesz?
[O] Aktualnie jestem drugim szefem kuchni. Gotuje a czasami zdarza się że pilnuje osoby które sa u nas praktykach, a także mam dużo pracy papierkowej sprawdzam dokumenty zamawiam rzeczy które brakuje takie jak alkohole czy żywnośc. I też jak sa organizowane wesala lub inne imprezy to menu sam musze dostosować do tego czego oczekuja goście. 

[P] 6. Jak podoba Ci się funkcja redaktora?
[O] Podoba mi się nawet bardzo tylko jeszcze się uczę. Nie wiedziałem że to jest troszkę trudnę i trzeba być ogarnietym w tym wszystkim ale staram się jak mogę aby dodawać cos dla użytkowników aby miło spedzali czas na forum u nas.

[P] 7. Z kim z CsOpole chciałbyś się zobaczyć?
[O] Oczywiście chce się spotkać z tymi osobami z którymi mam bardzo dobry kontakt. naprzykład @claudia. @Cz@r3k @PROSTO. @KOSZYCZEK PELEN CZERESNI Ale najbardziej chciałbym się spotkać z @Ewa;*<3 jeżeli bedzię taka możliwość, I oczywiście z tobą i @Tobi

[P] 8. Dlaczego nick Ciasteczkowy?
[O] Wiesz jakoś na ostatniej sieci byłem i chciałem zmienić nick i podawali mi propozycje i wygrało Ciasteczkowy.

[P] 9. Gdzie chciałbyś pojechać?
[O] Najbardziej chciałbym pojechać do panamy. Ale też z @Cz@r3k mamy w planach zwiedzić połowe stanów zjednoczonych.

[P] 10. Masz jakieś hobby nie licząc CS?
[O] Oczywiście że mam, chodzę na treningi MMA. Jak narazie biorę to jako hobby ale mam co do tego plany duże plany związane z tym sportem.

[P] 11.Jakiej muzyki słuchasz?
[O] Staram się słuchać wszystkiego po trochu ale najczęściej słucham rapu. Naprzykład: Kizo,Szpaku,Kacper HTA

[P] 12.Ulubiona piosenka?
[O]

[P] 13.Filmy vs Seriale?
[O] Oczywiśćie że seriale.

[P]14.  Książki vs Film
[O] Oczywiście że książki,teraz na dniach kupiłem książkę grube wióry Rafała Pacześia.

[P] 15.Telewizor vs Komputer?
[O] Staram się pól na pól trochę komputerka troszkę telewizorka.

[P]  16. Komedia vs Horror?
[O] Oczywiście że Komedia czasami sie może zdarzy że ogladam Horrory ale to rzadko.

[P] 17. Góry vs morze?
[O] Dla mnie obydwa te krajobrazy sa bardzo ładne. Ale jak mam wybrać to góry bo mam bliżej do nich poprostu XD .

[P] 18. Basen vs jezioro?
[O] Tutaj jest mi łatwiej wybrać i oczywiscie że to bedzie basen.

[P] 19. Owoce vs warzywa?
[O] Wszystko uwielbiam jeść owoce i warzywa, ale wiecej jej owoców.

[P] 20. Ulubiona pora roku?
[O] Mam dwie ulubione pory roku są nimi lato i jesień.

@kraqqq

[P] 1. Najlepsze wspomnienie z dzieciństwa?
[O] Brak mało co pamietam.

[P] 2. Masz kogoś?
[O] Na te chwilę nie mam nikogo.

[P] 3. Gdybyś musiał wybrać co będziesz pic w weekend to byłby aperol czy aperol?
[O] XDDDDDDDDDD APEROL ❤️

[P] 4. Myślisz nad wyjazdem do USA na stałe?
[O] Wiesz dużo razy myślalem nad tym wyjazdem na stałe, lecz jeszcze nie podjalem decyzji ale napewno w niedalekim czasie zostanie ona podjęta. Wszystko zależy od tego czy znajomi których tam mam zostaja i nie przeprowadzaja sie gdzie indziej. A co chcesz się pewnie wybrać ze mną ? XD

[P] 5. Kto jest twoim najlepszym przyjacielem zaraz po mnie? xDD 
[O] Oczywiście że @Cz@r3k

@Cz@r3k

[P] 1. Czy uwazasz, ze ostatni rok, gdzie sie znamy uwazasz za owocny ? 😜
[O] Wiesz uważam że nie był owocny dla mnie sam wiesz pewnie czemu i przez kogo. Wiecej chyba nie bede pisal XD

[P] 2. Co wnioslem do Twojego zycia ?
[O] Wydaje mi się że pokore i wyrozumiałoś do ludzi. I więcej wiary w siebie 

[P] 3. Czy nadal uwazasz, ze Bydgoszcz powinna plonac ?
[O] Wiesz co z jednej strony był te miasto rozjebał poprosił putina o jedna bombke atomówke XD a z drugiej strony to mam wyjebane już w to miasto XD

[P] 4. Kiedy ja palimy ? :D
[O] Jak byśmy mieli je palić to radzę szybko zanim sie rozmyśle XD

[P] 5. Fajnie bylo na zlocie w Kato w maju/sierpniu ? :hahaha:
[O] No powiem ci że zajebiście ekipa taka super kuwa byku żałuj że nie cie nie bylo hahaahhaahhahaha ❤️

[P] 6. Kiedy ostatnio cos bzyknales ? 
[O] Miesiąc temu gdzieś XD jakbyś chcial godzine i szczególy to na priv hahahaa

[P] 7. Dlaczego w Twych zylach plynie aperolek ?
[O] A nie wiem lubie ten rodzaj alkoholu a także tobie polecam bo jest bardzo dobry.

[P] 8. Nagrasz jak robisz 250 pajacykow i mi wyslesz ? hahaha
[O] Nagram ale jak dojde do pełnej sprawności :D

[P] 9. Kiedy zawalczysz na fame mma z @SajlenT ? 😜
[O] Kuwa nie wiem XDD

[P]10. Co u @Sysia ;* ? xd
[O] U niej wszystko dobrze pracuje zarabia przepierdala cala kase jak Kaśka XD co ci wiecej moge powiedzieć napisz do niej pogadaj HAHAHAAHA

[P] 11. Dlaczego masz nas**ne pod kopula ? 😜
[O] Za dużo siedzenia z krakiem XD 

[P] 12. Dlaczego Twoja facjata nie pasuje do Twojego glosu ? :D
[O] Nie wiem byczku nie wiem XD 

[P] 13. Jak czesto przeklinasz ?
[O] Często byku prawie zawsze podczas gry jak się denerwuje bo mi cos nie wychodzi albo mnie zabije ktoś, Lub podczas rozmowy z kumplem XD

[P] 14. Jaka jest najgorsza rzecz, ktora przytrafila Ci sie w podrozy ?
[O] Najgorsza rzecz,która mi sie przytrafila to chyba jak jechałem autobusem w stanach i został on zatrzymany przez policje i oni kogoś szukali a ja zgubiłem dokumenty XD musiałem sie tłumaczyc ostro gdzie skąd jestem do kogo jade itp. Wypuścili mnie po 48 godzinach dopiero XD

[P] 15. Jaka postacia z filmu jestes ?
[O] Jack Sparrow

[P] 16. Jaka jest Twoja ulubiona data w kalendarzu ?
[O] 31 Grudnia XDD

[P] 17. Na jaki/czyj temat zmieniles ostatnio zdanie ?
[O] Zmieniłem zdanie co do kaski XD

[P] 18. Jakby wygladalo Twoje osobiste pieklo ?
[O] Nie miałem takiej sytuacji w życiu mordeczko.

[P] 19. Jaka byla najglupsza rzecz, ktora zrobiles i ktora wyszla Ci na dobre ?
[O] Chyba najgłupsza rzecz, jaka zrobiłem to w pracy gdy byłem jeszcze takim szarym kowalskiem w kuchni i caly czas stawiałem sie do szefa kuchni aby wszystko było po mojemu robione XD i myśle że wyszła mi na dobre ponieważ jestem  2 szefem kuchni teraz haaha zobaczył we mnie przewódce kuwa mac XD

[P] 20. Twoj dom wlasnie sie pali. Po tym jak uratowales najblizszych i zwierzeta, masz czas, by wyniesc jedna rzecz. Co by to bylo? Dlaczego?
[O] Oczywiście że bym wbiegł do domu i ratował butelki Aperola i Whisky. Abym się mógl potem spokojnie przyglądac jak sie pali wszystko i pić z smutków kuwa chore te pytanie kuwa oby sie tka nigdy nie zdarzyło mi i wam! 

@Ewa;*<3

[P] 1. Skąd jesteś ?
[O] Jestem z Rzeszowa zapraszam cię serdecznie do mojego miasta.

[P] 2. Jak masz na imię ? 
[O] Mam na imię, Sylwester

[P] 3. Co lubisz robić w wolnym czasie ? 
[O] W wolnym czasie lubę czytać książki i leżeć :D a ty? XDD

[P] 4. Czego najbardziej nie lubisz ?
[O] Najbardziej nie lubię osób które okłamuja mnie i moich przyjaciól.

[P]5. Kiedy idziemy do makaaa?
[O] Jak wrócisz to pójdziemy kiedy tylko chcesz! o ile nie zmienilas zdania :D

[P]6. Skąd akurat nick ciasteczko?
[O] Wiesz jakoś na ostatniej sieci byłem i chciałem zmienić nick i podawali mi propozycje i wygrało Ciasteczkowy.

[P] 7.  Masz psa ?
[O] Tak mam psa amstafa.

[P] 8. Czym się interesujesz?
[O] Interesuje się piłka nożna jak każdy facet, Ale jest coś mocniejsze od pilki nożnej i temu  sportowi staram się oddac każda wolna chwile jaka mam a jest to MMA. Sport który daje mi dużo satysfakcji i radości.

[P] 9. Jesteś alkusem?
[O] Nie jestem alkusem piję okazyjnie, czasami się zdarzy że wypije sam butelke wina ale to rzadko :D

[P] 10. Ulubione danie ?
[O] Naleśniki z kurczakiem w sosie bolognese polecam serdecznie.

[P] 11.  Loff słodziaku 🥰
[O] Ja ciebie też lofffff słodziaku ❤️💋

Nominuje @Cz@r3k