Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
fetkaa.

#4 Na dywaniku - Koszyczek pełen czereśni

Recommended Posts

57hoH2Q.png

Witam wszystkich czytelników w długo oczekiwanej przez Was 4 części naszych forumowych wywiadów!

Dzisiaj porozmawiamy z Czarkiem... Przywitajcie @KOSZYCZEK PELEN CZERESNI!

Nasz gość jest z nami od 14 czerwca 2019 roku i uzbierał 84 posty jak i sympatię użytkowników naszego forum :D 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Z góry dziękuje Ci koszyk że zgodziłeś się odpowiedzieć na kilka moich pytań. Na początek opowiedz nam kilka słów o sobie. :D 

Dzięki za zaproszenie :D. Zapewne większość odwiedzających naszego TeamSpeaka mnie zna lub kojarzy, natomiast dla tych mniej doinformowanych - na imię mi Cezary 26 lat i pochodzę z okolic Warszawy. Obecnie prowadzę własną działalność gospodarczą, która specjalizuje się w systemach klimatyzacji, chłodnictwa, ogrzewania oraz wentylacji. Praca jest ze mną zawsze i wszędzie, jest to moja pasja i sposób na życie na długie lata. Interesuję się sportem, od małego srajtka gram w piłkę aż do teraz, jednak plany na zawodową karierę pokrzyżowała nauka, presja od strony najbliższej rodziny, w późniejszym okresie (liceum i studia) trenowałem sporty siłowe jak trójbój lub dwubój siłowy. Uwielbiam motoryzację, dobrą muzykę i dobre towarzystwo.

Skąd pomysł na własny biznes? Dłuższy czas planowałeś założenie czegoś swojego czy wyglądało to zupełnie inaczej?

Dokładnie tak było, gdy tylko pogrzebałem szansę na wybicie się jako zawodowy sportowiec, testując kilka etatów z obecnej lub innej dziedziny stwierdziłem, że nie nadaję się na dobrego pracownika. Od około 20 roku życia rozkminiałem jak można by było otworzyć swój własny biznes, i co? Rok później wraz z kumplem ze studiów dopieliśmy swego i stworzyliśmy swoją markę gaci. Pomysł był zacny - efektu niestety nie było, fartem gdzieś wyszliśmy na zero. W związku z tym, że od 15 roku życia byłem związany z branżą budowlaną, a zaraz potem z wentylacją, klimą itp, zacząłem się tym interesować i w tym kierunku rozpocząłem naukę, zaczęło mnie to ciekawić i po zebraniu doświadczenia podczas pracy w różnych firmach postanowiłem zaryzykować i udało się! Na początku wiadomo ciężko, ale jak to mówią ambicja nie daje żyć i to powiedzenie jest mega prawdziwe! Ale jak się człowiek zaprze to uuu. Wszystko można! :D 

Jak to mówią po trupach do celu! Wspomniałeś o zawodowym sporcie, jakieś szczególne osiągnięcia wiszą na Twojej półce?

Nic się samo nie zrobi i nie myli się ten kto nic nie robi. W piłce, grałem w lokalnym klubie w juniorach, wtedy seniorska grała nawet w 3 lidze ! Ale tu nic nie udało się dziabnąć, turnieje szkolne, powiatowe jak najbardziej kilka drużynowych medali jest :D Natomiast gdy przeszedłem na sport indywidualny, na trójbój siłowy to mogę się pochwalić podwójnym wicemistrzem Polski w Juniorach do lat 23 :D W karierze seniorskiej póki co nie udało mi się zdobyć medalu, z resztą otwarcie firmy związało się szybko z zaniedbaniem treningowym, ale do swojego trójboju wrócę jeszcze na pewno i rozwalę podest! :D 

Ja, jak i całe Opole życzymy powrotu jak i najlepszej formy żeby podest był Twój! :D Pozwól, że wrócimy troszkę do tematu gaci bo jeszcze się okaże, że któryś Opolanin w nich przez komputerem siedzi  xD 

Dziękuję bardzo, ja wrócę, ja to wiem! Hahaha, tak czułem, że temat gaci nie będzie tematem tabu :D 

Skąd pomysł na taki biznes i jak wygląda np. produkcja czy zarządzanie takim towarem?

Akurat ten biznes jest prosty - kminisz projekt, kminisz wzór i zawozisz do szwalni a tam dalej robią swoje. A potem szukasz potencjalnych klientów. :) Nie mając kontraktów z firmami transportowymi, zajmujesz się tym sam i dowozisz zamówiony towar do docelowych sklepów.

b006d28790f79ee7608cf6c797358e4421323a46

(tutaj macie podgląd autorskich gaci Koszyka xD)

Dobra, temat Cucks'ów myślę mamy obgadany xD. Mówisz, że lubisz dobre towarzystwo, więc muszę zapytać z którymi użytkownikami naszego forum najlepiej się dogadujesz?

Szczerze, to mało z kim się nie dogadam :D Przyjmuję kształt naczynia w którym się znajduję. Natomiast bardzo chętnie spotkałbym się ze swoimi kolegami lub koleżankami z internetów przy szklance dobrego trunku, jak z @Cz@r3k, @PROSTO. - chłopy "będziesz to zjadł" normalnie oficjalnie i legalnie no i Cezaryku wiesz co :D z Oldzikiem, z Państwem Opole czyt. @DreDziaa i @Tobi, @claudia., jej stary, z Tobą pajacu też bym w sumie mógł, ale jesteś nielatem mogę mieć przez to problemy. @Ciasteczkowy co nie potrafi zrobić kawy chłopom na robocie, z innymi patusami też np z Płocka i przepraszam za tych co ominąłem, ale wiecie o tym na pewno, nie chce przedłużać :D.

A propo, myślisz że spotkanie większą grupą ludzi z Opola miałoby sens? Uczestniczył byś? I Twoimi oczyma jak by powinno to wyglądać?

Powiem więcej, sam takie zorganizuję! Szczegóły są oczywiste, wyobraź sobie spotkanie z ludźmi, których nigdy nie widziałeś, a znasz je od miesięcy, może lat - to byłby zajebisty content :D 

No właśnie, osoby które znasz z gier ale nigdy ich nie widziałeś. Wszyscy wiemy jak to jest w dzisiejszym internecie. Co myślisz na ten temat, może miałeś okazje z kimś pogadać w realnym świecie już?

Myślę że to będzie hit i zajebisty pomysł! Tylko potrzeba ciut wolnego czasu i odwagi a myślę, że towarzystwo będzie zacne tak spotkałem się już z jedną osobą, która mieszka niedaleko mnie i było spoko :D ale ekipa to będzie dopiero sztos  :) 

Powiedz mi koszyk jak to w ogóle się stało, że przyszedłeś na Opole?

Zacznę od tego, że w 1.6 gram kilkanaście lat i jeszcze w sumie nie tak dawno miałem słabego kompa i nie działał mi dobrze CS.GO. Więc zakładka " Internet" i jazda :D  i tak sobie grywałem m.in. na Opolu aż nie wyrwałem bana i musiałem założyć konta na forum wstawiając ssy. Potem ktoś z opola zaproponował mi miksa, więc wszedłem na ts. I po mixie gadka szmatka i tak zostało a że był to początek plandemii chyba.... To było więcej osób i więcej czasu :D 

Ahh, te SSy.. Kto nie zaczynał tak przygody z sieciami.. :D A z CSkiem jak się poznałeś? 

Chyba jakieś ostatnie lata podstawówki i prymitywne wielkie komputery i ekrany xD Każdy co mógł w szkole grał, to też się skusiłem i wciągnęło niskimi wymaganiami hahaha.

Klasyka gatunku :D Dobra będziemy powoli zmierzać ku końcowi wywiadu, dzięki Czarek za poświęcenie chwili. Kogo widzisz w następnej części naszego "na dywaniku" 

Fajnie było pogadać na luzaku, dzięki za zaproszenie i polecam się na przyszłość :D A w następnej części  widzę swojego imiennika, także @Cz@r3k kawa na stół :D

@Cz@r3k, szykuj się :D Dzięki Koszyk, trzymaj się!