Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Zg'Aga

Propozycje FFA Classic

Recommended Posts

Witam, mam następujące propozycje:

Flesze: ostatnio na serwerze gracze wypowiadali się, że warto by było zrobić po jednym fleszu dla każdego a nie po dwa. Jak wiadomo przy 15 osobach w drużynie, gdy każdy ma po 2 flesze robi się ich 30 i czasem jest tak, że przez połowę rundy jest po prostu biało. Częściowo by to też mogło rozwiązać problem oślepiania swoich kolegów z teamu. Jeśli by się dało można by też delikatnie skrócić ich czas działania, ale to już opcjonalnie według Waszego uznania.

Przenikanie przez graczy: proponuję zmienić działanie przenikania  tak, aby była możliwość "podsadzania się" przez graczy. Fajnie by było, jakby model robił się  przezroczysty trochę bliżej gracza albo wcale, bo teraz ta odległość jest dość spora. 

Mapy: cs_office powinien zostać wyrzucony z puli map, ponieważ dużo graczy głosuje na nim za zmianą mapy a część wychodzi, tak samo mapa cpl_mill jest podobna do tuscana więc można by w to miejsce dać inną mapę jak np. de_cbble,  de_cache lub de_eldorado albo inną jaką gracze by chcieli i by pasowała do modelu CLASSIC ;) 

Bardzo proszę administrację forum o nie zamykanie posta chociaż przez 24 godziny, aby inni mieli szansę się wypowiedzieć ;) 

@Edit Do map do zmiany proponuję wywalić de_westwood. Przy obecnym stanie idzie na niej pograć do mniej więcej południa, ale popołudniu, przy obsadzie 25+ ludzi ta mapa robi się za mała podobnie jak właśnie m.in. office.

Flesze: Nie jest to w sumie głupi pomysł, bo zmieniło by faktycznie potencjalne, "przypadkowe" fleshe, zwłaszcza przy takiej ilości graczy.

Przenikanie przez graczy: W 100% zgadzam się z tym

Mapy: Cs_office jest jedną z bardziej klasycznych map, a skoro ludzie ją wybierają to znaczy że mapa ma poparcie i ludzie chcą grać na tej mapie, cpl_mill również jest taką mapą i w ogóle nie jestem za usuwaniem map, dodanie nowych

Pozdrawiam ;]

Edited by xavjer

Flesze:  powinno zostać takie mam zdanie bo zawsze tak było ze są 2 flash i do tego oślepiają nie tylko przeciwnika... ( może coś da się zrobić albo ON flash przeciwnik tylko ) (+/-) 

Przenikanie przez graczy : podsadzanie potrzebne w 100 % jestem na TAK  (+ ) 

Mapy:  co do mapy cs_office to chyba jedyna mapa która mamy z zakładnikami więc powinna zostać i bardzo fajna mapa tak samo jak powinna zostać de_cpl_mill. Więc jestem za nie usuwaniem map (-)

Siema.

Fajnie, że ktoś poruszył ten temat bo w sumie byłem świadkiem gdy kilku graczy prowadziło dyskusję na temat FB na serwerze. Poszły właśnie tam argumenty, że jest tylu i tylu graczy, a to daję tyle i tyle to prawda. Problem w tym, że od kiedy tylko gram w CS to były zawsze dwa FB do zakupienia i grało się tak jak było ustawione. Nie przypominam sobie sytuacji, by ktoś narzekał na ilość FB użytych podczas rundy i ogólnie. 

Zmierzam do tego, że to nie ilość FB posiadanych przez gracza jest problemem, tylko dostępność do nich bez wydawania pieniędzy. Przecież każdy VIP ma go na start tak? Potem wieczorem już jest EDORADO, tam naprawdę czasem jest biało przez 30 sekund. 

Moim zdaniem przyda się troszkę poprawienie przywilejów dla VIP i ten problem zniknie sam. Bo nie każdy kupi FB, często zapomni :)

Teraz o przenikaniu - dla mnie to jest paranoja .. Stoisz sobie w typku i co z tego, że jest jakiś SMOKE :D Chore no .. Rozumiem na początku rudy przez jakieś 7 sekund max, ale potem już to jest niepotrzebne :) Brakuje tego by się gdzieś podsadzić czy coś :) Jakiś element zaskoczenia to by był. Przecież spadochronu niema bo KLASYK to też i tutaj niech jest normalnie bo KLASYK. 

Co do map to niech tak zostanie jak jest. Dobrze by się może też grało w de_cpl_fire. 

Pozdrawiam .

Moim skromnym zdaniem temat flaschy powinien być jak zawsze swoich nie bo to wpływa na stan gry.Trafi się jeden co na respie będzie rzucał i cała ekipa leży.Na temat mapek to mam takie zdanie że są fajne nawet ten westwood..dużo ludzi to wybiera to po co się jej czepiać..A podsadzanie nie jest potrzebne bo przez to dużo ludzi campi gdzieś na skrzynkach mimo to że jest ffa to się powinno robić cele mapy a nie śmigać tak jak bot...

pozdrowionka😀

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...