Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Jaason

[Zaakceptowane] 312

Recommended Posts

Twój nick: 312
Coś o sobie: gracz z długim stażem
Na jaki serwer składasz podanie: ffa
Znajomość AMX: 10
Dlaczego składasz podanie: zaskoczę pewnie, zwalczać cziterów
Czy pełniłeś kiedyś funkcje Admina: tak
Ile czasu dziennie możesz poświecić na serwerze: z 60m
Link do Banid: https://banid.pl/sprawdz?sid=0:0:2462424
Link do Gametracker: https://www.gametracker.com/player/312/51.83.214.105:27015/

Jeśli mogę dodać coś od siebie, nie jestem typem który będzie wbijał na forum i postował niepotrzebne rzeczy. Nie mam na to po prostu czasu. Forum traktuję jako narzędzie do rozliczania pracy admina. Te posty i tak w ten sposób się nabiją o ile będę musiał rozpisywać kogoś czy coś tłumaczyć. 

Co do oceny amx, kierowałem się tym co sami wypisaliście w opisie. 

Gracz ogólnie ogarnięty , graliśmy kilkanaście razy razem więc pod tym względem nie mam zastrzeżeń. GT z ostatnich 12 dni jest okej bo od tylu grasz regularnie, aczkolwiek masz raptem 30h na serwerze. Forum leży , podanie takie trochę na " odwal się ". Pograj jeszcze trochę utrzymując taka aktywność jak dotychczas , nadrób forum i będę na TAK. Aktualnie jestem neutralny.

Byłbym na tak, ale tak jak @Bandit. pozostanę tutaj neutralny. ponieważ:
+/-  GT choć dużo Ci nie brakuje by wbić te wymagane minimum do 40h mając już 33h, to wraz brakuje.
+/-  Rejestracja jest już od dawna, ale po za tym całe forum leży (myślę że z czasem byś nadrobił ale wymaganych jest 15 postów, a to nie jest dużo).

Lecz po za tym:
  +   Jako gracz nie mam co do Ciebie zastrzeżeń, ogarnięcie, kultura itp.
  +   Staż gry (kojarzę Cię dosyć długo, dlatego wiem że staż masz dosyć długi).
  +   Posiadanie Steam z czystym kontem.
  +   Byłeś już adminem.
  +   Czas i chęci.
  +   Mikro.

A co do AMX jest jak dla mnie bardzo dużym PLUSEM, ale ocenę znajomości AMX pozostawię opiekunom.

3 minuty temu, Dako napisał:

Poza tym nie wypowiadamy się w swoim podaniu

Dlaczego nie? Ustosunkowałem się jedynie do wcześniejszych wypowiedzi by wyjaśnić niektóre elementy, które tego wymagały. Jeśli to jest zabronione to jaki jest cel tego podania? Tutaj macie największą okazję poznać człowieka który chce pomóc adminować i sami sobie zabieracie możliwosć dopytania go o wszelkie szczegóły.

Edited by Jaason

Tak patrze co piszecie i jeden lepszy od drugiego: 

@GRIN [LN] - co ma forum do serwera, jesteś adminem to siedzisz na serwerze a nie na forum. Chyba że masz do rozpisania demko. 
@Diablo II - konto pod podanie? Rejestracja w maju 2016 nie miał potrzeby się wypowiadać i integrować na forum. Także argument według mnie niestosowny.
@Dako - co wy z tym forum, nie każdy ADMIN musi udzielać się na forum. 

podsumowując jest u nas długo, przez ostatnie dwa tygodnie widać, ze gra, dlaczego nie można dać go na okres próbny tygodnia skoro i tak ma 7h do nadrobienia a napisał ze 1h dziennie jest w stanie spędzić na serwerze. Zwróćcie uwagę na to co napisał @Przytul_Deada ile ma plusów jeśli chodzi o serwer kulturę czy chęci. @Kamilek^^, @visi0nEer i @old zastanowicie się dobrze i pamiętajcie ze każdy kiedyś zaczynał. 

Jestem za daniem szansy na czas tygodnia jako okres próbny i przez ten tydzień musi dobić 40h i od razu zobaczycie jak się sprawdzi. 

Pozdrawiam 

Toż to ja sony witam ja was moje zdanie jest adekwatne do waszych wypowiedzi sam pamiętam jak zaczynalem u was ach to były czasy forum hmm ma nabijać typu Hej lub głosować na serwery hmm też mi się nie chciało ale robiłem to bo mi zależało jestem za okresem próbnym ale pod jednym warunkiem musisz znalesc też czas na te forum bo czasem są ogłoszenia dla graczy lub konkursy tak jak w tym momencie dziękuję  toż to ja sony witam ja cb w gronie administracji co jeszcze a przeczytaj regulamin się dowiesz dla czego są usuwane twe posty jestem na tak

Dzięki Sony. Nie napisałem, że nie będę zaglądał na forum, to oczywiste, że bym to robił i w razie potrzeby czy stwierdzenia, że wniosę coś ciekawego do wątku to się będę udzielał. Z czym się nie zgadzam to z ocenianiem czy ktoś nadaje sie na admina poprzez to czy ma 15 postów. Nie lubię spamowania na siłę. Jestem zdania, że dobry kandydat na admina sam powinien się objawić na serwerze i z tego powinien być rozliczany bo to od niego w głównej mierze zależy czy graczom się będzie dobrze grało. Ja być może nie grałem dawno tutaj ale niektórzy gracze mnie kojarzą co mnie niezmiernie cieszy bo wcześniej spędziłem u Was sporo czasu, chyba z rok czy dwa tu przegrałem przynajmniej. GT teraz tego nie pokazuje, musiało zmienić się IP, nie wiem.

Co do regulaminu, zrobiłem to zanim złożyłem podanie by wiedzieć jakie są oczekiwania wobec admina i czy jestem w stanie je spełnić. Nic odnośnie usuwania własnych postów nie znalazłem. Mógłbyś mnie nakierować gdzie to znaleźć?

Zostajesz  przyjęty na okres próbny 2 tygodni.

Będę cię bacznie obserwował i po tym czasie zdecyduje czy z nami zostajesz.

Powodzenia!

==== Wiadomość wygenerowana automatycznie ====

przyjete.png

Drogi użytkowniku Twoje podanie zostało rozpatrzone pozytywnie, witamy w zespole! ; )

Prosimy o kontakt z Opiekunem serwera.

Pozdrawiamy serdecznie,
Administracja CsOpole.eu

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...