Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
PTGH__GhOst_TeAm

Mapa :)

Recommended Posts

Witam mam 1 propozycje , mianowiacie zmienic mape, usunac moze azteca czy weestwooda ktorego wybieraja po czym po 2-3 rundach na servie zostaje ok 16 osob, bo placz ze mapy jedno stronne. Pisalem Kamilkowi zeby zerknal na mape de_irak2 jest to duza mapa moze niektorzy grali na niej, jak na 32 graczy na servie myślęze idealnie by sie sprawdzila. Ponizej link do mapy

https://maps.cs-bg.info/maps/cs/2992/

westwood to jest najgorsza mapa jaka kiedy kolwiek powstala... po za tym jest 'skopiowana' z estate i poodwracana -  estate 2000 jak dobrze pamietam

Wracajac do tematu westwood mozna usunac p;

a tak powaznie moim zdaniem powinny byc tylko standard mapy jak na classic wypada 

gracze płaczą to po co je wybierają i nominują niechaj zostanie tak jak jest tylko że ja proponuje dodać mapkę  de_prodigy jeszcze. Pozdrawiam i życzę miłej i przyjaznej gry ;) do zobaczenia na serwerze . Elo

W dniu 22.11.2020 o 12:26, PTGH__GhOst_TeAm napisał:

usunac moze azteca czy weestwooda ktorego wybieraja po czym po 2-3 rundach na servie zostaje ok 16 osob, bo placz ze mapy jedno stronne.

Zauważyłem coś takiego na serwie. Często jest tak, że ludzie wybierają de_westwood i po kilku rundach idzie lawina RTV i następuje zmiana mapy. Przez de_aztec też potrafił serwer opustoszeć szybko, jednak w tym przypadku nie ma takiej tragedii jak na de_westwood.

Jestem również za usunięciem de_westwood z puli map. 32 osoby to za dużo na taką mapę.

ja bym niczego nie usuwał, westwood wielu ludzi nie lubi tak jak eldorado, jak dla mnie aztec czy westwood to powinny zostać na classicu, bo to najczęściej wybierane mapy, po za tym dodał bym:
- cs_italy
- cs_estate
- de_dust2002
- de_survivor
Wiem że do klasyku by pasowały jeszcze te 2 mapy:
- cs_militia
- as_orlig
ale opiekunowi pozostawię decyzję, bo to dość kontrowersyjne mapy, a tak z okazji zbliżającej się zimy może by dodać świąteczne mapy typu:
- de_dust2_christmas lub de_dust2_xmas
- de_inferno_winter
- css_train_winter
- de_kabul_winter
- de_dust_winter16
- de_nuke_winter lub de_nuke_snow
- de_mirage_winter
- de_westwood_winter

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...