Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
KacperT

Propozycja otwarcia nowego serwera

Recommended Posts

Chcielibyśmy otworzyć nowy serwer.
Byłby to GunGame zwykły klasyczny z niedużymi mapkami.
GunGame jest modem w tych czasach trochę zapomnianym ale bardzo grywalnym.

Dla osób które nie grały na tym modzie już objaśniam.

Jest to DM, czyli nie czekamy na koniec rundy, a odradzamy się chwilę po śmierci.
                   Zaczynamy od Glocka lub M249 ( Krowy ), zabijając przeciwników wbijamy kolejne poziomy.
                   Z każdym kolejnym poziomem zmienia się nam broń. Zaczynając od Glocka lecimy w górę czyli np.

glock18 -> usp -> p228 -> deagle -> xm1014 -> tmp -> mac10 -> mp5navy -> ump45 -> p90 -> galil -> famas ->
    	ak47 -> scout -> m4a1 -> sg552 -> aug -> sg550 -> m249 -> hegrenade -> knife

Jest to przykładowy przebieg mapy zaczynając od glocka. Jeśli zaczniemy od M249 będziemy schodzić z broniami do dołu aż do glocka.
                  Mapę wygrywa ten gracz lub team, który w jak najkrótszym czasie zabije najwięcej przeciwników oraz ukończy ostatni poziom.
                  Czyli zabije kogoś z noża.

Otwarcie serwera wiąże się z dość dużym kosztem wejścia, najwięcej pochłania reklama.

Dlatego każdemu komu podoba się ten pomysł i chciałby nas wesprzeć.
Prosimy o donację na serwer, będziemy wdzięczni za każdą złotówkę.

Dane do przelewu znajdziecie w temacie poniżej.

Jeśli się ktoś zdecyduje na donację, prosiłbym o napisanie w informacjach GG lub GunGame i swój nick z forum.
Z góry dziękuje za pomoc!

Dla mnie ten serwer może nie wypalić  serwery GG były popularne, ale to było dawno.

Ogólnie sam bym zagrał na tej sieci na takim modzie jak  JB, albo jakiś Codzik lub też 4Fun. 

Średnio to widzę - ile będzie slotów ? Ciężko będzie tam chyba też o ludzi. Chyba, że wbić tam tylko się rozgrzać czy coś takiego,

Ogólnie mod pamiętam i super się grało. Zależy też jakie mapy tam będą. Pamiętam że GG miało swoje też mapy robione przez graczy. Były świetne.

To było 10 lat temu, a teraz by utrzymać tam stałą ekipę ludzi może być ciężko. Ile razy już CLASSIC czasem jest wczesnym wieczorem pusty, Tam w sumie właśnie by się przydało zrobić lepszą reklamę

tak jak to ktoś wyżej podkreślił :)

Tak czy siak, życzę powodzenia. 

Pewnie się tam pojawię czasem :)

17 godzin temu, SpaceSJZ napisał:

Średnio to widzę - ile będzie slotów ? Ciężko będzie tam chyba też o ludzi. Chyba, że wbić tam tylko się rozgrzać czy coś takiego,

Ogólnie mod pamiętam i super się grało. Zależy też jakie mapy tam będą. Pamiętam że GG miało swoje też mapy robione przez graczy. Były świetne.

To było 10 lat temu, a teraz by utrzymać tam stałą ekipę ludzi może być ciężko. Ile razy już CLASSIC czasem jest wczesnym wieczorem pusty, Tam w sumie właśnie by się przydało zrobić lepszą reklamę

tak jak to ktoś wyżej podkreślił :)

Tak czy siak, życzę powodzenia. 

Pewnie się tam pojawię czasem :)

Jeśli chodzi o propozycje graczy jesteśmy otwarci dlatego ten temat jest otwarty, biorę pod uwagę to że to ten serwer się nie podoba ale inny mógł być lepszy. Postaram się w tym pomóc. Mapy czy inne dodatki, nie są jeszcze ustalone. Dlatego wy jako ludzie którzy tworzą tą sieć jesteście włączeni do naszych wyborów i do tego jakie mapy będą grane. Naprawdę biorę pod uwagę wasze zdanie i jako technik forum postaram się wesprzeć serwery które aktualnie istnieją. Od sylwestra nie wytrzeźwiałem tak że życzę wam szczęśliwego nowego roku. 

Pomysł bardzo dobry na pewno wypali bo GG cieszy się sporym zainteresowaniem na innych serwerowniach . Pamietam jeszcze ze po zmianie mapy byla opcja glosowania czy gg solo czy gg druzynowy ( tez spoko opcja :) a do tego zrobic przekierowania np wtedy  gdy serwery sa full  :)

:piwko:

Posted (edited)

kiedys czesto gralem na gg i nie powiem zayebisty serv , najlepsza mapa mini_dust2, jesli go postawicie to napewno bede czestym bywalcem , pewnie tak jak @dam67 :D 

jesli chodzi o wybor solo czy druzynowy to pozostalbym przy druzynowym 

Edited by kEnTaKi.

Tylko pytanie jest czy tutaj wlasnie taki serwer wypali i czy będzie odpowiednia ilość graczy. Nie sztuka jest wykupić  reklamę i postawić serwer. Grunt aby byli ludzie. Pozdrawiam takie jest moje zdanie😉

A ja bym rzucil propozycje stworzenia Serwa w stylu TP Classic CPL map powiedzmy 16(17) slotowy

roche rozpisze pomysl. Rozumie ze 1.6 nie jest popularne jak kiedys, wiem ze jest to dosc duzy naklad finansowy - tutaj napomkne ze serwer nie bedzie pelny po miesiacu- jednak mysle ze mam dosc duze rozeznanie w tym temacie na dzien dzisiejszy, jednak moge sie mylic, wrocilem do cs okolo 3 miecho temu po kilkunastu latach przerwy.

- jest rodzaj serwa ktorego nie znajdziesz w top 200 na csseti wielu takich serwow ( jest 3 ale tam mapu aim_ grane sa....) - poprostu nie ma takich rodzajow/typu serwerow teraz ( wiele osob wezmnie to za minus jednak wroce do tego pozniej). 

-stworzyc dosc ciekawy zestaw plugow i mocno przypominajacy rozgrywke meczowa - nie jest to trudne, aby z glowa to pomyslec - nie zadne anty kampienie itp ( ponizej napisze o tym) system mr15 np to podstawa

-wielu graczy w cs 1.6 to starzy gracze za czasow swietnosci - mysle ze okolo 60-80 by sie znalazlo aby utrzymac serwer w 80% pelny - osoby ktore gralyby na serwie to osoby ktore spominaja dobrze czas tej gry a wiec trzeba przyjac ze serwer 50% czasu bedzie pusty bo takie osoby graja wieczorami lub nocami- takie realia - jak wiekszosc serwow

-naklad finansowy - to jest najwieksza bolaczka, poczatek ciezki bedzie napewno ale mysle ze znajda sie osoby ktore by wspomogly ten pomysl -szczerze sam moglbym zaczac taki serwer jednak ponizej napisze czemu tego nie robie bo sam tego nie ogarne, za duzo poprostu

-jeden z nawaznijszych aspektow to administracja - tutaj trzeba kilka osob na start aby prawie non stop byl admin i trzymal regulamin - moim zdaniem jest to najtrudniejszy punkt, bo pluginy to mozna wgrac lub napisac - masa osob jest znajaca sie an tym na tej sieci - a tu trzeba ludzkiego odruchu, duzyna nie ma hajsu to gra na fragi zeby nastepna runde zagrac z czyms, jednak nie co 70% mapy ;]. czesta informacja i aktywna gra adminow

-gracze, jak pisalem wczesniej wiekszosc bedzie starsza populacja 30+ i kazdy wie o tym,

- jest to rodzaj wyzwania stworzenia serwa jak aimmap - tylko aim mapy malo kto pilnuje wiec trzeba sie liczyc z takim rozwiazaniem ze z obecnych serwerow FFA i DD2 moga przejsc na TP - obdzmy obiektywni, i raczej kazdy powinien z tym sie liczyc

szczerze moglbym pisac o tym esej. czy wypali ? nigdy nie wiadomo, ogolnie na dzien dzisiejszy nie wiem ile by to kosztowalo aby to storzyc bo za jestem za bardz w tyl z CSem aby mniej wiecej to ocenic, jednak jak napisal poprzednik Trigger, GG jest kilka a prosperuje tylko 2.

Mysle ze jest to dobra iskiera na pomysl nowego serwa, jednak jak napisalem wczesniej, dobrze stworzony i przemyslany i odrazu dopracowany.

Ja sam jestem dosc swiezynka tu na serwerowni, jednak mam troche doswiadczenia i zchecia w projekt TP bym sie wlaczyl, a ze taki rodzaj serwa chodzi mi po glowie napewno dorzuce sie groszem z checia

Prosze nie cisnac po mnie, to tylko mala propozycja, jak mowilem wrocilem do cs'a pare miechow temu, ale jednak pare rzeczy zauwarzylem podczas gry u Was a przed tym bywalem na innych serwach i wszedzie pojawiaja sie gracze gdzie tesknia za TP :D

Ogolnie rozgrywka gg jest dosc fajna i szybka, lecz tak jak ktos pisal pelny jest tylko serwer gh innej sieci..

Moglo by to ruszyc, lecz ppttzebaby bylo czasu.. ewwntualnie jak ktos wspominal, gdyby byl full serwer ffa czy dd2 mogloby automatycznie gracza wrzucac na gg.. 

Co do serwerow TP, chyba nie ma ich w ogole.. bardzo fajnie sie na nich gralo "kiedys" z checia bym gral na serwerze TP.. lecz wszystko zosyaje w dyskusji.

Pozdrawiam :)

W dniu 6.01.2021 o 23:33, Hello. napisał:

A ja bym rzucil propozycje stworzenia Serwa w stylu TP Classic CPL map powiedzmy 16(17) slotowy

roche rozpisze pomysl. Rozumie ze 1.6 nie jest popularne jak kiedys, wiem ze jest to dosc duzy naklad finansowy - tutaj napomkne ze serwer nie bedzie pelny po miesiacu- jednak mysle ze mam dosc duze rozeznanie w tym temacie na dzien dzisiejszy, jednak moge sie mylic, wrocilem do cs okolo 3 miecho temu po kilkunastu latach przerwy.

- jest rodzaj serwa ktorego nie znajdziesz w top 200 na csseti wielu takich serwow ( jest 3 ale tam mapu aim_ grane sa....) - poprostu nie ma takich rodzajow/typu serwerow teraz ( wiele osob wezmnie to za minus jednak wroce do tego pozniej). 

-stworzyc dosc ciekawy zestaw plugow i mocno przypominajacy rozgrywke meczowa - nie jest to trudne, aby z glowa to pomyslec - nie zadne anty kampienie itp ( ponizej napisze o tym) system mr15 np to podstawa

-wielu graczy w cs 1.6 to starzy gracze za czasow swietnosci - mysle ze okolo 60-80 by sie znalazlo aby utrzymac serwer w 80% pelny - osoby ktore gralyby na serwie to osoby ktore spominaja dobrze czas tej gry a wiec trzeba przyjac ze serwer 50% czasu bedzie pusty bo takie osoby graja wieczorami lub nocami- takie realia - jak wiekszosc serwow

-naklad finansowy - to jest najwieksza bolaczka, poczatek ciezki bedzie napewno ale mysle ze znajda sie osoby ktore by wspomogly ten pomysl -szczerze sam moglbym zaczac taki serwer jednak ponizej napisze czemu tego nie robie bo sam tego nie ogarne, za duzo poprostu

-jeden z nawaznijszych aspektow to administracja - tutaj trzeba kilka osob na start aby prawie non stop byl admin i trzymal regulamin - moim zdaniem jest to najtrudniejszy punkt, bo pluginy to mozna wgrac lub napisac - masa osob jest znajaca sie an tym na tej sieci - a tu trzeba ludzkiego odruchu, duzyna nie ma hajsu to gra na fragi zeby nastepna runde zagrac z czyms, jednak nie co 70% mapy ;]. czesta informacja i aktywna gra adminow

-gracze, jak pisalem wczesniej wiekszosc bedzie starsza populacja 30+ i kazdy wie o tym,

- jest to rodzaj wyzwania stworzenia serwa jak aimmap - tylko aim mapy malo kto pilnuje wiec trzeba sie liczyc z takim rozwiazaniem ze z obecnych serwerow FFA i DD2 moga przejsc na TP - obdzmy obiektywni, i raczej kazdy powinien z tym sie liczyc

szczerze moglbym pisac o tym esej. czy wypali ? nigdy nie wiadomo, ogolnie na dzien dzisiejszy nie wiem ile by to kosztowalo aby to storzyc bo za jestem za bardz w tyl z CSem aby mniej wiecej to ocenic, jednak jak napisal poprzednik Trigger, GG jest kilka a prosperuje tylko 2.

Mysle ze jest to dobra iskiera na pomysl nowego serwa, jednak jak napisalem wczesniej, dobrze stworzony i przemyslany i odrazu dopracowany.

Ja sam jestem dosc swiezynka tu na serwerowni, jednak mam troche doswiadczenia i zchecia w projekt TP bym sie wlaczyl, a ze taki rodzaj serwa chodzi mi po glowie napewno dorzuce sie groszem z checia

Prosze nie cisnac po mnie, to tylko mala propozycja, jak mowilem wrocilem do cs'a pare miechow temu, ale jednak pare rzeczy zauwarzylem podczas gry u Was a przed tym bywalem na innych serwach i wszedzie pojawiaja sie gracze gdzie tesknia za TP :D

Obsypac zlotem a Opole (zarzadcy,technicy) do roboty!  I cannot wait  for it!! 

ps. mam 30 rowno na karczychu! :D