Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Ewa;*<3

MISS & MISTER - STYCZEŃ 2021 !!

Recommended Posts

Archiwum] I edycja - "Miss & Mister Katujemy.eu" - Archiwum - Katujemy.eu -  Serwery CS 1.6, CS:GO

Mamy styczeń 2021 i o to pierwsze wybory na Miss & Mister tego roku !!! 

Co miesiąc tworzymy wątek, w którym każdy może wstawić maksymalnie 2 swoje zdjęcia tworząc jeden post.

Dla większej rywalizacji, osoby które wygrały poprzednią edycję nie mogą brać udziału w następnej.

Wyniki są sprawdzane po przyznanych "plusikach" przy postach ze zdjęciami.

Oczywiście wiadomo, że wygrywa jeden chłopak oraz jedna dziewczyna.

NAGRODY:

- specjalna ranga na forum.

VIP na okres 2 miesięcy.

Zwycięzcami poprzedniej edycji są:

@KK. oraz @sQubanY

Powodzenia!

W dniu 8.02.2021 o 01:01, ZEROTOLERANCE S4v!O napisał:

No wiem, ze będę, ale odpowiedział ziomus w lutym na temat dotyczący stycznia, ktoś tu słabo pilnuje 😆😄

Dodawanie bezsensownych postów -.- . Słabo może nie, nie miałam czasu, żeby ogarnąć miss & mister, też mam życie prywatne  i pracuje  ;) . Nie siedzę na forum od 1 do ostatniego dnia miesiąca ani 24h na dobę  :) . A teraz trafiło mi się, że mam na nocki więc mogę na spokojnie po ogarniać sprawy tu na forum. 

Więc następnym razem bezsensowne wypowiedzi nie na temat, będą nagradzane prezentem ode mnie (warnem ) :). Miłego dnia życzę :* .

1 minutę temu, Ewa;*<3 napisał:

Dodawanie bezsensownych postów -.- . Słabo może nie, nie miałam czasu, żeby ogarnąć miss & mister, też mam życie prywatne  i pracuje  ;) . Nie siedzę na forum od 1 do ostatniego dnia miesiąca ani 24h na dobę  :) . A teraz trafiło mi się, że mam na nocki więc mogę na spokojnie po ogarniać sprawy tu na forum. 

Więc następnym razem bezsensowne wypowiedzi nie na temat, będą nagradzane prezentem ode mnie (warnem ) :). Miłego dnia życzę :* .

Odpowiedziałem na ten post, żeby ludzie bez sensu nie odpowiadali w temacie, który powinien być już zamknięty, a nie był, więc pretensje możesz mieć do siebie lub innych osób z rangą, które mogłyby zamknąć temat na koniec stycznia, a wtedy nikt by się nie wypowiedział, a że słabo napisałem humorystycznie, więc nie rozumiem złości, a jak się za coś bierze to powinno się dopilnować, jest ponad połowa kolenego miesiąca, więc jak nie masz czasu może ktoś mógłby pomóc w tym i prowadzeniu takiego tematu :) 

15 minut temu, ZEROTOLERANCE S4v!O napisał:

Odpowiedziałem na ten post, żeby ludzie bez sensu nie odpowiadali w temacie, który powinien być już zamknięty, a nie był, więc pretensje możesz mieć do siebie lub innych osób z rangą, które mogłyby zamknąć temat na koniec stycznia, a wtedy nikt by się nie wypowiedział, a że słabo napisałem humorystycznie, więc nie rozumiem złości, a jak się za coś bierze to powinno się dopilnować, jest ponad połowa kolenego miesiąca, więc jak nie masz czasu może ktoś mógłby pomóc w tym i prowadzeniu takiego tematu :) 

To jest właśnie szukanie dziury w całym  aby się do kogoś do pierniczyć xD . Nie zrobiłam na początku miesiąca ? Życie ktoś będzie miał krócej kolorek Miss & Mistera ewentualnie będzie miał do 18 Marca. 

Pretensje do Siebie ? 
Albo do kogoś z wyższej rangi bo nie zamknęli tematu ? Niestety widzisz nie każdy siedzi i nie śledzi tematów tak jak ty :D . Miło że przeglądasz tematy, ale czasem warto się ugryźć w język albo w paluszki aby nie kusiły :D . Niektórzy jakoś nie mają pretensji. Właściciel oraz właścicielka jak i osoby ( niektóre ) są po informowane dlaczego mało aktywna jestem na forum.  

I popracuj nad swoimi żartami bo są bardzo słabe, aż żenujące :c . 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...