Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
hiro

Anty Rusher

Recommended Posts

Witam. Tak jak w temacie proponuję wgrać na serwer plugin Anty Rusher, bo grałem chwilę i już pojawiają się problemy z rushem ct gdy mają lepszy team. Myślę, że to dobre rozwiązanie. Co Wy myślicie?

A jeszcze informacyjnie w niektórych pluginach nie jest zaktualizowana nazwa serwera i ciągle pokazuje się FFA :)

Witam

Moim zdaniem anty rasz, ani inne udziwienia nie sa potrzebne na server TP. 

Nie rozumiem dlaczego plugin friendyfire jest wlaczony dla mnie glupota. Kazdy sie irytuje jak traci HP przez swojego( wiadomo w wiekszosci niechcacy)

Dawno nie gralem u was, ale TP ma potencjal , wreszcie na poziomie gra i satysfakcja z gry wieksza i az sentymenty z MIRCA 5vs5 sa z 10 lat wstecz

Na tym servererze skoro jest 13 slotow powinnny byc mapy takie ktore gra sie na miksy : 

de_dust2
de_nuke
de_inferno
de_tuscan
de_train
de_mirage

ew

de_overpass

15 godzin temu, quantero napisał:

Witam

Nie rozumiem dlaczego plugin friendyfire jest wlaczony dla mnie glupota. Kazdy sie irytuje jak traci HP przez swojego( wiadomo w wiekszosci niechcacy)

Dawno nie gralem u was, ale TP ma potencjal , wreszcie na poziomie gra i satysfakcja z gry wieksza i az sentymenty z MIRCA 5vs5 sa z 10 lat wstecz

Na tym servererze skoro jest 13 slotow powinnny byc mapy takie ktore gra sie na miksy : 

de_dust2
de_nuke
de_inferno
de_tuscan
de_train
de_mirage

ew

de_overpass

Serwery TP w dużej większości miały włączone FriendlyFire, żeby ludzie nauczyli się grać TeamPlay. Czyli rzucać granaty, flashe, nie strzelać do swoich, patrzeć na radar, bo skanując można walić do swojego, więc wszystko jest w jak najlepszym porządku.

Ff musi byc tak samo jak oslepianie fb.. nie przenikanie przez swoich.. to nie jest forFun tylko TP. Wszystko jest jak powinno, tylko zastanawiam sie i z tego co pamietam to serwery TP posiadaly anty rash w ct na 20-30sec.. nie pamietam czy na kazdym ale wiem ze miały. Ct powinno bronic bs a nie rashowac 😛 lecz po wlaczeniu anty rash ludzia moze sie to nie spodobać ;)

W dniu 17.02.2021 o 20:43, quantero napisał:

Witam

de_dust2
de_nuke
de_inferno
de_tuscan
de_train
de_mirage

ew

de_overpass

@ZEROTOLERANCE      S4v!O  Powyzej swietnie udzielil ci odpowiedzi, a ja tylko dodam, ze jak sama nazwa mowi TP - TEAM PLAY na zasadzie team play sie to opiera przy czym FF jest kluczowe! :D 

Ps. + 2 sloty na to TP PLEASE !

Kuźwa z wami gorzej niż z dzieckiem zrubcie z ffa CLASIKa to bo mało ludzi a teraz co będzie dalej z TP spowrotem CLASIK czy co TP zespołową gra ff moim zdaniem niech zostaje jak jest można dodać coś takiego jak ostrzezenieczyli zabije dostaje kika z automatu do 5 swoich a potem można bana chyba też ustawić i będzie w tedy wilk syty i owca cala