Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
OcB.?

FFA mapy, Classic-TP przyszlosc

Recommended Posts

Witam i na wstepie zaznaczam nie jestem pewien czy wlasciwe miejsce na moja rozprawke, wyjsciowo chcialem  tylko dac krotka odpowiedz w propozycjach zmiany map na FFA a skonczylo sie wypracowaniem!

Zaczne wiec  od FFA mapy, i mapy jakie napewno chetnie  bym zobaczyl z mega zajaraniem do gry to

Rio  (wiem ze bylo ale moze i by sie jednak na jakis mczas sprawdzilo)

de_alexandra 

de_sunny 

cs_estate 

de_anarchy

de_cpl_fire

de_vertigo

de_emir

cs_bikini

cs_arabstreets 

cs_shogun               (mega sie zawsze jaralem nia)

de_cpl_fire

Problem polega na tym, ze zapetlajace sie kolo kilku map, ktorych nie wyrzucicie troche z obawy, ze ludzie znikna po czesci brak narzucenia  przez Opole co powinno sie grac, a jeszcze po czesci, ze utracili byscie  znaczna lub w waszym mniemaniu duzo liczbe graczy przez  wyeliminowanie lub jakies ograniczenie czestotliwosci grania, bo nawet jak sie trafi ze zagrasz, tuscan, chatu, cabble (teoretycznie) to za chwile sekfencja leci czyli dust2, train, west, aztec, nuke co jest tak irytujaco meczace :( gram po wieloletniej 5+ przerwie od pazdziernika polowy jest polowa lutego gram tylko u was  od pierwszego dnia jako iz to wy Opole byliscie na top polskich ffa, tudziej jestescie  nada :) nie chce sie godzic i nie zamierzam sie godzic z faktem, ze nic sie nie da zmienic, poradzic w tej kwestii (zwlaszcza, ze classik upadl przerobka na TP narazie ciezko rozkrecic nad czym ubolewam a najpewniej skonczy sie to  jakims innym modem lub cs-em) gdy konczylem te 5+ lat wstecz gre istnialy 2 takie sieci nie bede  ich nazw wymienial kazdy wie o kogo chodzi, ktorych ffa Rzadzily i narzucaly swoj styl tego co gramy mialo to swa charyzme, servery byly zawsze full nie raz spedzilem caly dzien na nich i takiej (nazwe to bo tym  powoli sie dla mnie to staje zartobliwie oczywiecie) patologi z tym mapami nie bylo wybaczcie  mi  te ujme ale ja nazywam rzeczy po imieniu ! 

Co jakis czas patrze na wykresy z GameTracker'a FFA Asysyty i  tu  zalaczam poniekad tylko potwierdzenie o czym mowie jest to wycinka z teraz!

image.png.3fca56a9deea739fb72fe6f6443484aa.png

A o to sugestia moja  czego mozna sie z servera pozbyc

italy, cs_assault_1337, cs_militia, de_westwood te 4 mapy mogly by po prostu zniknac,

css_dust32, de_nuke_rarea te 2 mapy miejsca zawalaja pod inne mapki!

de_lidl, de_russka bardzo zadko grane jak i de_blue

de_westwood, de_rats_1337 15v15 masakra jakas to jest.

O matuchno kochana ale sie napocilem  a skad, po co w ogole? 🤣🤣

5 hours ago, OcB.? said:

A o to sugestia moja  czego mozna sie z servera pozbyc

italy, cs_assault_1337, cs_militia, de_westwood te 4 mapy mogly by po prostu zniknac,

css_dust32, de_nuke_rarea te 2 mapy miejsca zawalaja pod inne mapki!

de_lidl, de_russka bardzo zadko grane jak i d

de_westwood, de_rats_1337 15v15 masakra jakas to jest.

Zgadzam się, te wszystkie mapy są to wyrzucenia wg. mnie oprócz de_rats i de_blue. Za nie można wrzucić inne które urozmaicą grę.